امروز در اوج وقاحت و بی‌شرمی، نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت:

“یکی از آنهایی که به مردم شلیک کرد من بودم، ما کشتیم. حالا کی می‌خواهد ما را محاکمه کند؟”

در حکومتی که هر انسان حق‌طلبی اعم از کارگر و معلم و پرستار و دانشجو و … زندانی هستند و دزد و قاتل و متجاوز آزاد؛ اصلا نباید از شنیدن چنین جمله‌ای تعجب کرد. ما می‌دانیم شما قاتل مردم هستید، اما نمی‌دانیم چه چیزی باعث شده اینچنین گستاخانه روبروی مردم بایستید و بگویید همین است که هست و ما قاتل شماییم!

این وقاحت و بی‌شرمی همچنان تمام موارد قبلی بدون پاسخ نخواهد ماند و دیر یا زود با پاسخ قاطع و همه جانبه توده مردم معترض مواجه خواهد شد.

اینبار آتشی بزرگ‌تر از آبان زمین را زیر پایتان داغ خواهد کرد، اینبار زلزله‌ای مهیب‌تر از به آتش کشیدن نمادهای حکومتتان در خیابان‌های شهر، تن و بدنتان را به لرزه خواهد انداخت.

شک نکنید که ما مردم دادخواه جنایت شما را فراموش نکرده و نمی‌کنیم.

ما اجازه نخواهیم داد خون هزاران انسان آزاده طی بیش از چهار دهه جنایت شما و به خصوص داغ تازه آبان۹۸، پایمال شود.

دو سال است که از کشتار وحشیانه مردم در آبان ۹۸ می‌گذرد، هنوز هیچگونه آمار دقیقی از جنایت‌های حکومت در آبان۹۸ ارائه نشده؛ هنوز حتی یک عذرخواهی به‌خاطر قتل هزاران نفر در عرض ۷ روز، توسط مسئولین حکومتی انجام نشده؛ هنوز حتی یک نفر از جانیانی که حکم شلیک به مردم با سلاح‌های نظامی را داد، معرفی و محاکمه نشده است؛ این وضعیت برای ما قابل تحمل نیست و هرچه در اینباره بگویید، فقط خشم ما را افزایش می‌دهد و تمام آن اشک‌هایی که برای هم‌نوعان خودمان ریختیم، تبدیل به سیلی خروشان خواهد شد که بنای حاکمیت‌تان را نابود خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)