اصغر فرهادی، کارگردان اسکاری ایران که چندی پیش جایزه بهترین بازیگری را برای فیلم «گذشته» از جشنواره فیلم کن دریافت کرد. شامگاه سه‌شنبه به ایران آمد. در خبرگزاری ایسنا منتشر شده است که اصغر فرهادی با استقبال نزدیکان خود در فرودگاه امام‌خمینی (ره) به وطن بازگشت.
بر اساس این گزارش،خانواده او به‌زودی به ایران باز می‌گردند. فرهادی همچنین با دوربین برنامه تلویزیونی «هفت» به گفت‌وگو پرداخت. وی همچنین با تعدادی از مردم و علاقه‌مندانش که در فرودگاه حاضر بودند، خوش و بش کرد و حتی با وجود خستگی ناشی از سفر به درخواست بعضی از آنان برای دادن امضا نیز با خوشرویی پاسخ مثبت داد. به گزارش ایلنا نکته قابل تامل این است که پاسپورت فرهادی هنگام ورود به فرودگاه به دلیل بروز بعضی سوءتفاهمات توسط ماموران گرفته شد که سپس به وی بازگردانده شد.
گویا از فرهادی خواسته شده که در یکی،‌دوروز آینده برای ادای پاره‌ای از توضیحات مراجعه کند.
این اتفاق پیش از این برای کامبوزیا پرتوی و چند نفر دیگر از سینماگران ایرانی که به جشنواره‌های مختلف برای سفر یا حضور در جشنواره می‌روند نیز رخ داده است،فروش فیلم «گذشته» اکنون به یک‌میلیارد نزدیک می‌شود.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com