هم‌گرایی برای گذار مسالمت‌آمیز

هفتمین همایش سالانه همبستگی جمهوری‌خواهان ایران برگزار خواهد شد:

 

 

هفتمین همایش سالانه همبستگی جمهوری‌خواهان ایران (هجا) با عنوان “هم‌گرایی برای گذار مسالمت آمیز” در روزهای ۲۷ و ۲۸ شهریورماه برابر با ۱۸ و ۱۹ سپتامبربرگزار خواهد شد.

پس از تحریم موفقیت‌آمیزانتخابات ریاست جمهوری از سوی مردم و گروه‌های سیاسی مخالف، هجا تصمیم گرفته است تا در روز نخست همایش خود، شنبه ۲۷ شهریورماه – ۱۴ اوت، از جمع گسترده و متنوعی از نیروهای سیاسی مخالف دعوت کند تا نظراتشان را درباره لزوم و راه‌های هم‌گرایی فعالان و احزاب سیاسی اپوزیسیون برای گذار مسالمت‌آمیز از جمهوری اسلامی بیان کنند. موضوع محوری هفتمین همایش سالانه هجا بررسی مباحث پیرامون ائتلاف‌سازی بین اپوزیسیون، بدنه اجتماعی معترض و نیروهای جامعه مدنی با تمرکز بر فرصت‌ها و تهدید‌ها است.

علاوه بر این تم اصلی موضوعات دیگر چون افزایش تنش در سیاست خارجی، تشدید وخامت بحران مزمن اقتصادی، عملکرد فاجعه بار در مدیریت بحران زیستی کرونا و تحمیل مرگ جمعی، مشکلات زیست محیطی و ضرورت تبیین و تشریح روش مبارزاتی خشونت پرهیز و نسبت آن با خشونت نیز در همایش مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

بخش عمومی همایش همبستگی جمهوری‌خواهان ایران” در روز ۲۷ شهریورماه برابر با ۱۸ سپتامبر ، که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، به صورت زنده از طریق کانال یوتیوب جمهوری ایرانی و همچنین صفحه اینستاگرام رسمی هجا، برای علاقه‌مندان پخش خواهد شد.

https://www.youtube.com/channel/UCievAguJQzDWwSmv_fr44SA

https://www.instagram.com/iranianrepublic_official/

هجا از همه نیرو‌های سیاسی دموکراسی‌خواه و دوستدار حاکمیت ملی در ایران دعوت می‌کند تا در بخش عمومی همایش حضور یافته و با مشارکت خود بر غنای نشست افزوده و برونداد‌های آن را پربارتر سازند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از همایش و چگونگی حضور، می‌توانید با آدرس پست الکترونیکی info@iranian-republic.org مکاتبه کنید.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)