طی روزهای اخیر رسانه های حکومتی ناگزیر به فاجعه انسانی و رکورد شکنی علی خامنه ای در رابطه با آمار قربانیان کرونا در ایران اعتراف کردند.

روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران در مطلبی نوشت آمار مرگ و میر کرونا هفت برابر آمار رسمی است.  موج ششم برای نظام خطر دارد؛مسئولان بهداشتی محاکمه شوند! حال آنکه کسیکه باید محاکمه و مجازات شود علی خامنه ای است که از ابتدا با فتوای ممنوعیت وارد کردن واکسن خارجی، مرگ با کرونا را نهادینه کرد.

رکورد شکنی علی خامنه ای؛ «آمار تلفات کرونا حدود ۷۰۰ هزار نفر»

روزنامه جوان، گزارش داد که آمار جان‌باختگان کرونا در ایران «هفت برابر آمار رسمی یک صد هزار نفر اعلام شده»، یعنی حدود ۷۰۰ هزار نفر است.

بنا بر اعلام وزارت بهداشت روز سه‌شنبه آمار جان‌باختگان روزانه به ۷۰۹ نفر مجموع جان‌باختگان به ۱۰۳ هزار و ۳۵۷ نفر رسیده است.

این روزنامه نوشت: بروز موج ششم برای کشور و نظام خطرناک است.

این روزنامه از قول کوروش هلاکویی نائینی، استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران، درباره «آمار عبور رسمی میزان فوتی‌های کرونا از ۱۰۰ هزار نفر»، نوشت: طبق آنچه خود ایرج حریرچی گفته است آمار فوتی‌ها را باید دو و نیم تا سه برابر کرد اما من می‌گویم شما می‌توانید آمار فوتی‌ها را تا هفت برابر کنید.

روزنامه جوان به نقل از این استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران نوشت: «در شهریور ماه سال گذشته [شهریور۱۳۹۹] ما برآورد ۳۵۰ هزار مرگ را داشتیم.»

او افزود که در وزارت بهداشت «داده‌ها را به گونه‌ای مهندسی می‌کنند که اگر شما از من سندی بخواهید سندی ندارم چراکه به داده‌ها دسترسی ندارم و داده‌ها در اختیار نیست.»

روزنامه جوان همچنین به سخنان علیرضا زالی، نیز اشاره کرد و یادآوری کرده است که فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران نیز گفته است: «ما به سازمان جهانی بهداشت آمار دروغ داده‌ایم.»

کوروش هلاکویی نائینی، استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با بیان اینکه غیر از واکسیناسیون «سه استراتژی برای کنترل کرونا وجود دارد؛ یکی ایمنی گروهی، استراتژی دیگر ایمنی گروهی با محدودیت‌های خاص و سوم لاک‌داون»، گفت که «ما در کشورمان استراتژی ایمنی گروهی را داشته‌ایم و محدودیت‌هایی هم که تاکنون اعمال شده، نمادین بوده‌ است.»

کوروش هلاکویی نائینی نسبت به بروز موج ششم کرونا با شدت و مرگ‌های افزون‌تر هشدار داد و نوشت: «اگر مداخلات لازم را انجام ندهیم، پیک بعدی قوی‌تر از این اتفاق خواهد افتاد و مرگ‌های بیشتری خواهیم داشت.»

روزنامه جوان از قول این استاد اپیدمیولوژی تاکید کرد که «باید لاک داون به شیوه حکومت نظامی انجام شود» و مسئولان ستاد ملی مقابله با کرونا به دلیل ضعف مدیریت خود، چرخش ویروس را به حساب گونه‌های جدید ویروس دلتا یا هندی و انگلیسی می‌گذارند، «باید محاکمه شوند.

شایان یادآوری است در حال حاضر که سونامی مرگبار کرونا ایران را دربرگرفته است، خامنه ای و ارگانهای تحت امرش تلاش میکنند با انداختن تقصیر به گردن دیگران گناه را از روی شخص ولی فقیه پاک کنند.

یادآوری می‌کنیم خامنه‌ای در روز یک‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ به صراحت گفت که «واردات واکسن کرونای ساخت آمریکا و انگلیس به کشور ممنوع است.» همچنین کسی  که این اپیدمی خطرناک را کوچک و بی مقدار جلوه داد و مانع از اجرای ضوابط و قرانین قرنطینه و مبارزه با آن شد،‌ خود او بود.

اینک  همه می دانند مقصر اصلی کلان تلفات کرونایی در ایران شخص علی خامنه ای است. او و همه سران حاکمیت باید به اتهام جنایت علیه بشریت و نسل کشی، در یک دادگاه بین المللی محاکمه شوند.

به کانال نه به زندان نه به اعدام در تلگرام بپیوندید
https://t.me/NoToPrisonNoToExecution

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)