تاریخِ بعد از امروز – شماره دو

 

دولت شیش کلاسه در فصل نقل و انتقالات وزیر به سر می برد. دلال ها لیست لال ها و خروس جنگی های کابینه را با ابراهیم رئیسی چک می کنند و چک و چانه زدن عمومی به راه است. در خیاط خانه مجلس اسلامی جای سوزن نخ کردن هم نیست، خشتک ها و گریبان هاست که در صحن علنی و بزم غیرعلنی جِر داده می شود. اکثر شهرها در تعطیلات کرونایی و مراسم خاکسپاری با آه وآهک به سر می برند. به غیر از دایره مسئولین و خانواده هایشان کرونا در تمام خانواده ها لنگر انداخته است.
رهبر اعلام رکورد جهانی مرگ و میر کرونا در کشور را نشانه همراهی آحاد ملت با انقلاب و دشمنی با غرب عنوان می کند. ویدیوهای خوزستان و تصویر کشته شدگان و بازداشتی ها و گمشدگان یکی یکی بیرون می آید. شنیده ها حاکی ست که برخی از اجساد کشته شدگان قیام خوزستان را درون دریاچه نمک سد گتوند انداخته اند. لاکپشتِ اینترنت جایش را به وزغ سنگین وزنی داده که هر یکساعت یک سانتیمتر می پرد و بعد به پشت سرش چپ چپ نگاه می کند. هشتگ «فلوکستین وارد کنید» برای رفع افسردگی حاد عمومی و قحطی دارو ترند جهانی می شود. دولت شیش کلاسه با هماهنگی دولت چین و مزارع تریاک طالبان هم‎پیمان نوع جدید فلوکستین برند برکت را خانه به خانه در حلق ملت فرونمایی می کند.

سپاه پاسداران برای برج های لاکچری و مجتمع های بزرگ دستگاه های مرکزی اینترنت ماهواره ای را از سوراخ های اختصاصی مرزی وارد نموده ست، فقط به هجده برابر قیمت اصلی در اختیار هر کس طالب بود قرار خواهد گرفت. به زودی یاسر ماهواره ای که همزمان نماینده خدمات شرکت «ارزآوران پهپاد گستر» هم هست؛ لبخند را به اهالی مجتمعین و مشترکین اینترنت ماهواره ای بر می گرداند و اصلا تماشای سریال های محمد حسین مهدویان و رامبد جوان با اینترنت ماهواره ای صفای دیگری دارد! همزمان یگان ویژه اعلام می کند به زودی جهت رفع نگرانی مراجع عظام و خانواده های شهدای مدافعین حرم با اعزام نیرو و آویزان شدن از راپل اقدام به سرقت گیرنده های مرکزی اینترنت بالای پشت بام ها و صدور قبض جریمه با قابلیت کارت کشیدن یا پرداخت پیامکی و اپلیکیشن های همراه خواهد کرد.

ابراهیم رئیسی با دو میلیون فالوورش این بی قانونی را محکوم، سریع، انقلابی که ماموران به جای آسمان فقط می توانند با لگد بطور قانونی از درب منازل وارد شوند، به همین مناسبت شعری به نام« لگد» در صحن علنی مجلس با به به و تکبیر فراوان در این باره در حال خوانده شدن است.

پروژه غنی سازی با تصویب نام رسمی عنی سازی و شلیک تیر هوایی شادی رئیس مجلس با قوت و به شکل علنی در حال ادامه ست. برجام به فرجام رسیده و کسی حوصله امضا و عکس یادگاری و لبخند زدن تا دندان آسیاب ندارد. در دولت شیش کلاسه که قرار بود هم جوان باشد و هم انقلابی به غیر از یک وزیر نوجوان و یک عدد چادر مشکی بقیه جوانان دولت توسط بخش انقلاب بلعیده شده اند و نخاله های میانسال جامُهردار به جای نخاله های از پوشک در آمده بر سر کار خواهند آمد.
یکی از وزیران انقلابیِ جدید در جلسه رای اعتماد خود اعلام می کند بچه ی هشتم در راهش را به عشق مقام معظم رهبری «سانتریفوژعلی» نامگذاری خواهد کرد، «بُمبعلی» هم بلا انقطاع در دست اقدام است.

واردات کاندوم با اقدام جهادی مجلس و شلیک تیر هوایی یکی از نایبین رئیس مجلس ممنوع شد، تعداد محدودی کاندوم برکت از سوی ستاد اجرایی فرمان امام جهت موارد اضطراری و اختصاصی به شکل سهمیه ای توسط دولت شیش کلاسه به بازار خواهد آمد. طرح تحویل دادن کاندوم های زیر تخت و دریافت ده گیگ اینترنت ملی رایگان در سراسر کشور شروع شده است. سید محمد خاتمی با تحویل یک نایلکس سیاه در دماوند صیغه عقد دو نفر از مامورین این طرح را در دماوند جاری کرده و خبرنگار روزنامه «اِصلا هات» در پیشنهادی از ابراهیم رئیسی خواسته نام فرزند در راه این زوج دماوندی را در راستای همدلی ملی انتخاب کند. هشتگ زوج دماوندی در فضای مجازی با واکنش گسترده مخاطبان و پرویز پرستویی، بهنوش بختیاری، رضا صادقی و صدف بیوتی مواجه شده. هم اکنون ابراهیم رئیسی با حضور سر زده در منزل زوج دماوندی یک وانت موز به این زوج انقلابی اهدا کرده که بطور مستقیم در حال پخش از شبکه سه سیما است. به همین مناسبت در همین لحظات به مناسبت پیشنهاد نام «موزعلی» برای فرزند آینده زوج دماوندی، طرح نامگذاری امروز بعنوان «روز ملی موز» در مجلس اسلامی اعلام وصول شده است.

 

نوشته شده در ۱۱ امرداد ۱۴۰۰ خورشید دزدیدگی
توسط پایه یک روروک
ساکن بالوی خلیج فارس

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)