گزارش سازمان‌های اطلاعاتی موساد و شاباک

دوشنبه ۱۲ آوریل ۲۰۲۱ سازمان‌های اطلاعاتی موساد و شاباک گزارشی را در رابطه با فعالیت‌های جمهوری اسلامی در به کارگیری حساب‌های کاربری جعلی اینستاگرام از زنان و دختران زیبا رو در کشورهای نظیر ترکیه، بحرین و امارات متحده عربی که از لحاظ تجاری و سیاسی با اسرائیل در ارتباط هستند، منتشر کرد. در این گزارش آمده است که جمهوری اسلامی با این ترفند درصدد به دام انداختن شهروندان اسرائیلی فعال در زمینه‌های تجاری و گردشگران در این کشورها بوده تا با این کار اقدام به کشتن یا ربودن شهروندان اسرائیلی نماید.

جمهوری تروریستی اسلامی از بدو تاسیس تا کنون چندین بارسعی در وارد کردن ضربات جانی و مالی به شهروندان و منافع اسرائیلی نموده که خوشبختانه با هوشیاری و اشراف کامل سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی اسرائیل نتوانسته است در پیشبرد نقشه‌های پلید خود موفق شود. ولی این به معنا نیست که جمهوری اسلامی دست از نقشه شیطانی خود برداشته است، بلکه هر بار به یک شکل و یک ترفند متفاوت سعی در اجرای نقشه‌های تروریستی خود می‌نماید.

جاسوسان جمهوری اسلامی در آمریکا

روز ۹ اوت ۲۰۱۸ دو نفر از جاسوسان جمهوری اسلامی به نام‌های احمد رضا محمدی دوستدار که شهروند ایران و آمریکاست و مجید قربانی که شهروند ایران و مقیم کالیفرنیاست توسط سرویس امنیتی آمریکا دستگیر شدند.

جاسوسان دستگیر شده، فعالان سیاسی مخالف جمهوری اسلامی و مراکز دینی و فرهنگی یهودیان آمریکایی از جمله مرکز دینی ” خباد” واقع در شیکاگو را زیر نظر داشته و حتی در مدارک ضبط شده از این افراد عکس‌های زیادی از خیابان‌های اطراف و پوشش امنیتی این مرکز و همچنین تصاویری از تجمع مخالفان جمهوری اسلامی همانند گردهمایی سازمان مجاهدین خلق به دست آمده است.

مرکز اسلامی هامبورگ یا دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی

سازمان امنیتی داخلی المان در یک گزارش ۳۸۷ صفحه‌ای خود در سال ۲۰۱۹ فعالیت‌های مرکز اسلامی هامبورگ را به موازات با سفارت جمهوری اسلامی به عنوان یکی از مهم ترین مراکز دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی در المان به شمار آورده است.

ریاست این مرکز اسلامی بر عهده محمد هادی مفتح به عنوان نماینده خامنه‌ای در آلمان می‌باشد و وی در جذب و به کارگیری نیروهای شیعی و فلسطینی مدافع سیاست‌های جمهوری اسلامی جهت برگزاری راه پیمایی‌های ضد اسرائیلی، تجسس از مراکز دینی یهودی، سازمان طرفداران اسرائیل و همکاری با سپاه تروریستی قدس جهت ترور و حذف نیروهای مخالف نظام نقش فعالی ایفا کرده است. البته لازم به ذکر است که فعالیت‌های جمهوری اسلامی فقط ختم به این مرکز اسلامی هامبورگ نمی‌شود بلکه با نفوذ در مراکز علمی و دانشگاه‌ها و با استفاده از ارتش سایبری خود به سرقت پژوهش‌های علمی، پزشکی و اقتصادی این کشور و کشورهای دیگر از خاک المان نیز اقدام نموده است.

حال این سوال مطرح است که علی رغم حذف تعداد کثیری از مزدوران فعال در توسعه برنامه اتمی رژیم در دستیابی به بمب اتم، از جمله مغز متفکر و پدر هسته‌ای آنها فخری زاده. آیا باز هم اینچنین رژیمی که از ید طولای در ترور بهره مند است، توانایی مقابله با اسرائیل را خواهد داشت؟

یا اینکه شاید در نظر دارد با جعل چنین حساب‌های کاربری اینستگرام انتقام سخت خود را از دشمنان بگیرد!

بن لیوی

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)