بنام خدا
« به جمیع آزادیخواهان و ملت شریف ایران »
با بهترین درودها؛

به استحضار می رسانم که اینجانب شاهین میر محمد حسینی مدت چندین سال است که تحت شکنجه؛ سوءقصد و کنترل و مراقبت الکترونیک از راه دور با ارسال امواج مخصوص توسط دستگاه ارسال و دریافت امواج به فرستنده – گیرنده های بسیار ریزی که میکروچیپ ایمپلنت نام دارند و بدون اطلاع و اجازه توسط وزارت اطلاعات در سر و مغزم کار گذاشته شده اند می باشم. این تکنولوژی که کنترل الکترونیکی ذهن (مغز) یا الکترونیک مایند کنترل نیز نام دارد سری بوده و توسط روسیه و کشورهای غربی ساخته شده است. علاوه بر این فرستنده-گیرنده های بسیار ریز یاد شده برای شنود اینجانب؛ دیدن هر چیزی که می بینم از طریق کامپیوتر که به دستگاه فرستنده – گیرنده شان متصل است؛ برای حرف زدن و فحاشی به اینجانب و حتی تقلید صدای اینجانب توسط تکنولوژی به کار می روند. همچنین می توانند با ارسال امواج دردزا و شکنجه کننده مرا بشدت شکنجه نموده و به جان اینجانب سوءقصد نمایند.
این ارسال امواج از راه دور توسط یک دستگاه فرستنده – گیرنده امواج که به کامپیوتر متصل است انجام می شود و ارسال امواج توسط یک برنامه کامپیوتری با چند کلیک موس بسیار آسان می باشد. ارسال امواج به آسانی عوض کردن کانالهای تلویزیون با کنترل بوده؛ فقط بجای کنترل از یک کامپیوتر و موس آن که به دستگاه ارسال امواج متصل هستند استفاده می شود. ماموران ارسال کننده موج به اینجانب متاسفانه مدت هاست که بطور کاملا خودسرانه و با منیت کامل بدون هیچ حد و اندازه و حساب و کتاب صرفا” بدلیل آسان بودن و غیر قابل کنترل بودن میزان ارسال موج های شکنجه و دردزا؛ هر چقدر که دلشان بخواهد اقدام به ارسال انواع امواج زجر و شکنجه دهندهء مذکور نموده و با لحنی تمسخرآمیز و توهین آمیز و با دادن فحشهای رکیک می گویند کسی نمی فهمد که آنها چه می کنند و چقدر مرا با موجهای دردزا و شکنجه کننده زجر می دهند و به همین دلیل علنا” می گویند: ” دست ما باز است و این مانند یک بازی کامپیوتری برای ماست؛ مهم نیست که تو چقدر شکنجه شوی؛ کسی نخواهد فهمید که ما هر چقدر دلمان بخواهد تو را زدیم و باز هم میزنیم؛ هیچ کس نمیتواند جلوی ما را بگیرد؛ ما هر کاری که دلمان بخواهد انجام می دهیم و هیچ کس هم حرفهای تو را باور نخواهد کرد”. هنگامیکه به آنها اعتراض می کنم و از پاسخ منطقی و معقول در می مانند با دادن چند فحش رکیک می گویند
تقصیر مقامات عالی نظام است نه ما؛ دستوره! و سپس بلافاصله بخاطر اعتراضم با شدت بیشتری مرا با موج شکنجه می زنند.
مدتیست که ماموران مربوطه وزارت اطلاعات با تقلید صدای اینجانب توسط تکنولوژی و اضافه کردن صدای تقلید شده ام به آنچه از چشمانم دیده و ضبط می کنند با مونتاژ صدای تقلید شده ام بر روی فیلم آنچه از چشمهایم می بینند و ضبط می کنند اقدام به ایجاد گفتگوهای جعلی (با خودشان یا غیره) می نمایند تا با گفتن دروغهای شیطانی و تهمتهای گوناگون زدن به اینجانب و فحاشی همه با صدای تقلید شده اینجانب در این گفتگوهای جعلی؛ مرا توسط این گفتگوهای جعلی متهم سازند و برای اینجانب مشکلات گوناگون ایجاد نموده و از اینجانب با کمک این تکنولوژی (دیدن و شنیدن همه چیزم و ضبط آن و مونتاژ کردن صدای تقلید شده ام بر روی آنها) به دادگاه و اداره مهاجرت هلند شکایت نمایند.
از آنجائیکه این میکروچیپ ایمپلنتها یا فرستنده گیرنده های بسیار ریز در عکسبرداری پزشکی دیده نمی شوند اینجانب برای اثبات وجود آنها مشکل دارم ولی در طول چند سال گذشته رژیم با مرتبط نمودن برخی از ایرانیان ارجمند و آزادیخواه از طریق تکنولوژی به اینجانب از راه دور؛ این تکنولوژی را به آنها نشان داد تا ضمن پز دادن به آنان؛ قدرت خود را با این تکنولوژی خریداری شده به رخ آنان بکشد.
افراد مرتبط شونده علاوه بر دیدن هر چه چشمانم می بینند و شنیدن هر چه گوشهایم می شنوند با کامپیوترشان که از طریق اینترنت به دستگاه ماموران مرتبط است؛ با گذاشتن یک کلاه کاسک الکترونیکی که به کامپیوتر متصل شده و از طریق اینترنت به دستگاه فرستنده-گیرنده ماموران وصل میشود بر سر خود با دریافت امواج از میکروچیپ ایمپلنتهای داخل سر و مغزم همچنین می توانند افکار و احساساتم را نیز درک کنند.
اکنون که اینجانب نه تنها تحت شکنجه الکترونیکی شدید از راه دور توسط ارسال امواج بلکه تحت شکایات ناجوانمردانه یاد شده قرار دارم و ماموران یاد شده با ضبط همه چیز از طریق میکروچیپ ایمپلنتها و تقلید صدای اینجانب مرا به مزاحمت تلفنی و بسیار اتهامات دروغین دیگر ز طریق این اتهام متهم کرده و می کنند؛ از این آزادیخواهان عزیز و ارجمند ؛ این شخصیت های محترم و وجدانهای بیدار و همچنین مقامات نظام که به اینجانب از طریق تکنولوژی مرتبط شدندخواهشمندم که لطفا” با یک شهادت ویدئویی یا نوشتاری بنا به تجربه خود که به اینجانب مرتبط شده بودند به کار رفتن این تکنولوژی را بر علیه اینجانب لطفا” شهادت دهند.
خطاب به شخصیتها: رفتین و من رو با شکجه گرای عقده ای وفحاش آدم کش و غیر انسان فاسد تنها گذاشتین؟ خطاب به مقامات نظام: اگر من نمی بودم آیا می توانستید چند صد میلیارد دلار از سعودی ها بگیرید؟ حالا اینجانب که حتی یک دلار هم دریافت نکرده ام آیا رواست اینهمه شکتجه شوم و اینهمه بلا بر سرم ییاید.
پی نوشت: ماموران فاسد و عقده ای مربوطه طبق گفته خودشان بر علیه شخصیت ها و مقامات یاد شده با صدای تقلید شده اینجانب توسط تکنولوژی بر علیه آنها با ناسزا گویی و بدگویی و تخریب اقدام به ایجاد فایلهای جعلی نموده اند تا این بدگویی ها را به اینجانب نسبت داده و با دروغگویی بر علیه اینجانب آنها را از شهادت دادن به این حقیقت که اینها توسط تکنولوژی همه چیز را از چشمان من می بینند و از گوشهای اینجانب می شنوند و … باز دارند.
اسامی شخصیتها؛ آزادیخواهان و وجدانهای بیدار که به اینجانب مرتبط شده بودند و انتظار می رود لطف نموده و شهادت دهند:
جناب آقای اصغر فرهادی
جناب آقای محمود دولت آبادی
جناب آقای احمد زیدآبادی
شاهزاده رضا پهلوی و خانواده
شهبانو فرح پهلوی
سرکار خانم مسیح علینژاد
جناب آقای اکبر گنجی
جناب آقای امید معماریان
جناب آقای عطاالله مهاجرانی
جناب آقای مسعود بهنود
جناب آقای حسن داعی
جناب آقای احمد باطبی
جناب آقای علی افشاری
جناب آقای مجتبی واحدی
جناب آقای پرویز دستمالچی
جناب آقای فرخ نگه دار
جناب آقای مهدی رستم پور
جناب آقای عادل فردوسی پور
سرکار خانم پرستو فروهر
سرکار خانم نیلوفر بیضایی
سرکار خانم فرح کریمی
خوانندگان ارجمند آقایان:
ستار
ابی
شاهرخ
شهرام شب پره
شادمهر عقیلی
امید
سرکار خانم گوگوش
سرکار خانم پونه قدوسی
جناب آقای سروش دباغ
جناب آقای علیرضا نامور حقیقی
جناب آقای کوروش عرفانی
جناب آقای عبد الستار دوشوکی
جناب آقای منصور فرهنگ
جناب آقای رضا تقی زاده
سرکار خانم گلشیفته فرهانی
جناب آقای پرویز پرستویی
و بسیاری دیگر که در حال حاضر حضور ذهن نوشتن نام آنان را ندارم.
اسامی برخی از مقامات رژیم که از طریق تکنولوژی به اینجانب مرتبط شدند:
آیت الله خامنه ای و خانواده
حجت الاسلام روحانی و خانواده
کابینه پیشین دولت حسن روحانی
ایت الله رفسنجانی و خانواده
آیت الله رئیسی
آیت الله آملی لاریجانی
مهندس میر حسین موسوی
دکتر علی لاریجانی
محسن رضایی
سرلشگر سلامی
سرلشکر باقری
سرلشکر صالحی
سرلشکر جعفری
سرلشکر سلیمانی
دریابان شمخانی
احمد توکلی
حجت الاسلام خاتمی و فرزندان
علی جنتی
محمود احمدی نژاد و خانواده
فائزه هاشمی
محمد باقر نوبخت
محمود واعظی
غلامحسین کرباسچی
محسن رفیقدوست
محمد جواد ظریف و خانواده
عباس عراقچی
حجت الاسلام قرائتی
محمد علی نجفی
اسامی برخی از مقامات خارجی که به اینجانب از طریق ایت تکنولوژی مرتبط شدند:
پادشاه ارجمند و ملکه شریف هلند
پادشاه ارجمند و ملکه شریف بلژیک
پادشاه ارجمند و ملکه شریف سوئد و شاهزاده های گرامی
پادشاه ارجمند و ملکه شریف اسپانیا
پادشاه ارجمند برونئی
پادشاه ارجمند اردن
امیر ارجمند دوبی
حناب آقای دیوید کامرون و همسر ارجمند
صدر اعظم ارجمند آلمان سرکار خانم آنگلا مرکل
وزیر خارجه وقت آلمان و رئیس جمهور ارجمند کنونی این کشور
نخست وزیر ارجمند هلند؛ جناب آآقای مارک روته
دبیر کل پیشین سازمان ملل؛ جناب آقای بان کیمون
پرزیدنت باراک اوباما و سرکار خانم میشل اوباما
ملک سلمان پادشاه ارجمند عربستان
محمد بن سلمان ولیعهد ارجمند عربستان
پرزیدنت ولادیمیر پوتین
پرزیدنت فرانسوا اولاند
سرکار خانم فدریکو موگرینی؛ مسئول سابق سیاست خارجی اروپا
وزیر وقت دفاع آلمان و پرزیدنت ارجمند کنونی کمیسیون اروپایی؛ سرکار خانم اوسولا فون در لین
پرنس ویلیام و دوشس کمبریج کیت میدلتون و پرنس هری
امیر پیشین کویت
بسیاری از وزرای وقت خارجه کشورهای دیگر بویژه کشورهای اروپایی
و بسیاری مقامات خارجی دیگر که در حال حاضر حضور ذهن نوشتن نام آنان را ندارم.
از آزادیخواهان گرامی و شخصیت های ارجمند خواهشمندم که لطفا” بنا بر وظایف انسانی و حقوق بشری بذل محبت فرموده و شهادت ویدئویی یا نوشتاری خود را به آدرس زیر ارسال فرمایند:
Shahin Mir Mohammad Hosseini
Fazantenweg 27-1
۱۰۲۱ HJ Amsterdam
Netherlands

با نهایت احترام
شاهین میر محمد حسینی

لینک یک مقاله ترجمه شده در مورد این تکنولوژی:
https://cutt.ly/llI0z3i