«من‌گزین» را امتحان کنید

«من‌گزین» آزمونی است برای سنجش گزینش‌ها و گرایش‌های شما، ابزاری برای خودشناسی سیاسی – اجتماعی. این آزمون، برگرفته از یک ابزارِ سنجش سیاسی – اجتماعی‌ِ مرتبط با انتخابات است که در کشورهای مختلف نام‌های متفاوت دارد. ما با اقتباس از این ابزار، مقیاس سنجش‌گری جدیدی به تناسبِ موضوعات مبتلا به جامعه‌ی ایرانی فراهم کرده‌ایم. «من‌گزین» را می‌توان بدون توجه به انتخابات نیز مورد استفاده قرار داد.
این ابزار به کاربران فضای مجازی امکان می‌دهد مواضع سیاسی و اجتماعی خود را نسبت به موضوعات مختلف بسنجند و در نهایت مشخص کنند به کدام احزاب یا نامزدهای انتخاباتی نزدیک‌ترند. با توجه به فقدان ساختار و زندگی حزبی در ایران، این ابزار در حال حاضر صرفاً دوری و نزدیکی به نامزدها، و نه احزاب و جریان‌های سیاسی، را نشان می‌دهد.

 

«من‌گزین» برای سنجش در سطح فردی طراحی شده است. «من‌گزین» مانند نظرسنجی‌هایِ (نامعتبر) اینترنتی کار نمی‌کند، بنابراین نتایج همه کاربران را به صورت جمعی ارائه نمی‌دهد. نتایج سنجش هر شخص فقط در اختیار خود او قرار می‌گیرد. برای استفاده از «من‌گزین» نیازی به ثبت‌نام و یا ارائه‌ی آدرس ای‌میل نیست.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com