دادگاه پسر شیطان – طراح بمب گذاری در پاریس

از صبح امروز جمعه ۷ آذر ۹۹ برابر با ۲۷ نوامبر سال ۲۰۲۰ دادگاه اسدالله اسدی طراح بمب گذاری در پاریس و همدستانش که در سال ۲۰۱۸ دستگیر شدند، در آنتورپ بلژیک آغاز شد.

اسدالله اسدی ۴۸ ساله بعنوان یک دیپلمات مستقر در سفارتخانه جمهوری اسلامی در وین و سه همدستش، متهم به طراحی بمب گذاری در گردهمایی بزرگترین اپوزیسیون حاکمیت آخوندها یعنی شورای ملی مقاومت هستند.

رئیس سرویس امنیت بلژیک به نام ژاک رایس در نامه ای به تاریخ ۲۰ فوریه سال ۲۰۲۰ براساس شواهد گفت که این حمله به اسم «رژیم ایران و تحت دستور رهبری آن» انجام شده است.
در دادگاه امروز، اسدالله اسدی حضور پیدا نکرد. اما دادگاه به کار خود ادامه داد.

زوج ایرانی تبار یعنی امیر سعدونی و نسیمه نعامی هنگام دستگیری همراه خود ۵۰۰ گرم مواد منفجره و چاشنی انفجاری آن را به همراه داشتند. بمب در یک کیف وسایل آرایش توسط دستگاه لیزر کشف شد.

دادگاه پسر شیطان - طراح بمب گذاری در پاریس
کیف حاوی بمب

هر دو نفر اعتراف کرده اند که با اسدالله اسدی همکاری می کرده اند.

دادگاه پسر شیطان - طراح بمب گذاری در پاریس
امیر سعدونی و نسیمه نعامی
دادگاه پسر شیطان - طراح بمب گذاری در پاریس
عادیسازی اسدلله اسدی در یک سوپرمارکت برای حمل بمب

ساعاتی پیش، دادستان دادگاه آنتورپ در پایان کیفرخواست برای اسدالله اسدی ۲۰ سال، برای امیر سعدونی ۴۰ ساله و نسیمه نعامی ۳۶ ساله هر کدام ۱۸ سال و برای مهرداد عارفانی ۵۷ ساله ۱۵ سال تقاضای زندان کرد. دادستان همچنین از دادگاه خواستار لغو تابعیت بلژیکی هر سه همدست اسدالله اسدی شد.

دادستان گفت اسناد و دلایل کافی وجود دارد که اقدام تروریستی توسط وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران در ایران سازمان داده شده است.

دادگاه رأی نهایی خود را در روزهای پایانی زمستان سال جاری صادر خواهد کرد.

اسدالله اسدی طراح بمب گذاری در پاریس که تصور می کرد بدلیل برخورداری از مصونیت دیپلماتیک میتواند هزار کیلومتر رانندگی کرده و بمب را به عوامل بمب گذارش بدهد، هیچگاه فکر نمی کرد که توسط پلیس شناسایی، دستگیر و روانه زندان شود.

البته اقدامات تروریستی علیه جان شهروندان سایر کشورها و همچنین ترور مخالفان در خاک اروپا توسط مأمورین و عوامل آموزش دیده رژیم ایران سالها است که ادامه داشته و متاسفانه اروپا چشمان خود را بر روی آن بسته است.

اگر خامنه ای و کارکرد دستگاه اطلاعاتی و پاسدارانش در خارج از مرزهای ایران را مجموعه ای از اقدامات شیطانی علیه جان انسانهای بیگناه و اعضای اپوزیسیون بدانیم، طراحی بمب گذاری در یک گردهمایی با حضور بیش از ۱۰۰ هزار نفر در قلب اروپا، اقدامی شیطانی و شرورانه است که این بار توسط یکی از پسرهای شیطان یعنی اسدالله اسدی به اجرا درآمده است.
اقدامی که میتوانست در صورت عملی شدن، عاملی برای جنگ جهانی سوم باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به کانال نه به زندان نه به اعدام در تلگرام بپیوندید
https://t.me/NoToPrisonNoToExecution

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)