خبرگزاریها به نقل از خبرگزاری میزان و حفاظت اطلاعات قوه قضائیه خبر از بازداشت ۲۸ نفر از کارکنان قوه قضائیه داده اند که بازداشت ایشان را در ارتباط با پرونده ۱۹ وکیل ذکر کرده اند که پرونده را “تضمینی” قبول میکرده اند .
حرکت خیلی خوبی بود و امید بخش اما در ادامه دو سوال در ذهن شکل میگیرد
یک اینکه این کارمندان بدون مشارکت قضات محال بوده که بنوانند تاثیری در روند پرونده ها و صدور احکام داشته باشند ، و آیا این پرونده منجر به بازداشت دیگرانی هم شده یا نه؟؟ اگر شده اسامی را باید اعلام کنند بدون هیچ مصلحت اندیشی و بهانه آبروی متهم چه ایشان اگر به فکر آبرو بودند که فساد نمیکردند
دوم اینکه بررسی شود که این تیم وکلا، کارمندان و قضات تا به حال چند نفر را به خاک سیاه نشانده اند ؟ چند خانواده را از هم پاشیده اند؟؟ چند نفر بیگناه به واسطه این مافیا پشت میله های زندان هستند و چند مجرم واقعی دارند در شهر ول میگردند و به ریش مردم و مجسمه عدالت میخندند؟؟
در پایان نمیگویم مانند الوات و اشرار آنها را سوار وانت کنند و با پس گردنی در شهر بگردانند ولی حداقل اسم رسمشان را در سطح وسیع مطبوعاتی منتشر کنند تا مردم این هیولاهای مافیای دستگاه قضا را بشناسند هر چند زرورگیران و اشرار و الوات در مقابل این مافیای یقه سفیدها در حد جوجه خلافکار تازه سر از نخم دراورده هم نیستند .
#سید ضیا خلیلی#
#بازداشت کارمندان قوه قضائیه#

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)