حضور پزشکان بدون مرز فرانسوی در ایران حزب اللهی ها را از کوره به در برده.

به گزارش مشرق، یک فعال رسانه ای به نام سعید ساداتی درصفحه شخصی خود در توییتر درباره کمک های پزشکان بدون مرز به ایران نوشت: ۶ تا جاسوس راه افتادن به بهانه کمک به بیماران کرونایی اومدن ایران با خودشون هزار تا ماسک آوردن و پونصد تا لباس پرستاری! جاسوس هم جاسوسای قدیم“ …

حسین شریعتمداری مسئول کیهان هم نوشته: “دولت فرانسه کارنامه سیاهی در دشمنی و کینه توزی علیه ایران اسلامی و مردم این مرز و بوم دارد.

هیچیک از دشمنان ایران اسلامی را نمی توان نام برد که در فرانسه پایگاه و دفتر و دستک نداشته باشد! در جریان فتنه آمریکائی اسرائیلی ۸۸ دولت فرانسه رسما از فتنه گران که آشکارا شعار براندازی می دادند.

اکنون باید از مسئولانی که با اعزام این گروه به کشورمان موافقت کرده اند پرسید در حالی که فرانسه بارها ــ و در عمل ــ دشمنی و کینه توزی خود علیه مردم ایران را نشان داده است , آقایان با چه تضمینی به گروه اعزامی یاد شده اجازه ورود به کشورمان را داده اند ؟! …

این بی احتیاطی خطرناک نسبت به جان و سلامت مردم را چه کسانی مرتکب شده اند و این پزشکان ظاهراً “بدون مرز “ ! از کدام مرز اجازه ورود گرفته اند و آیا با غرض همراه نیستند ؟!

شریعتمداری در پایان نوشته : رهبر معظم انقلاب درباره ادعای کمک آمریکا به ایران برای مقابله با ویروس کرونا , به این نکته دقیق و عالمانه اشاره داشتند که ; “ به آمریکایی‌ها هیچ اعتمادی نیست زیرا ممکن است داروهایی را ارسال کنند که ویروس را در ایران شایع‌تر و یا ماندگار کند و یا حتی ممکن است افرادی را به‌عنوان درمان‌کننده بفرستند تا ببینند اثرگذاری این ویروسی را که گفته می شود بخشی از آن فقط مخصوص ایران ساخته شده، چگونه بوده و اطلاعات خود را تکمیل و دشمنی خود را بیشتر کنند “ . آمریکا می داند که در ایران جائی ندارد و حضورش ناممکن است ولی آیا فرانسه همواره با توطئه های آمریکا علیه ایران اسلامی همراه نبوده است و آیا مکرون با صراحت اعلام نکرده است که از تمامی طرح های آمریکا علیه کشورمان حمایت می کند ؟“!

با این اوصاف پزشکان بدون مرز فرانسوی باید خیلی شانس بیاورند که صحیح و سالم به کشورشان برگردند.

بحث بر سر این است که پزشکان بدون مرز فرانسوی را با پس گردنی و مشت و لگد اخراج کنند یا اینکه به عنوان جاسوس دستگیر و محاکمه و سپس در مقابل مبلغ کلانی پول معامله یا معاوضه کنند. چون جاسوسی آنها که بدون مرزند یعنی آنطور که از اسمشان بر می آید هیچ مرزی در هیچ موردی قائل نیستند اساسا نیاز به اثبات ندارد.

بحث اجنه حاکم بر کشور در اینمورد هنوز به نتیجه قطعی نرسیده است.

تنها در یک مورد اتفاق حاصل شده و آن این که جمهوری اسلامی هرگونه جنس پزشکی و خورا کی و بخصوص پول نقد را با کمال میل قبول می کند, اما پزشک, پرستار یا هر متخصص دیگری در هر زمینه ای شخص نامطلوب یا جاسوس تلقی می شود.

بنا به نظر حکومت اجنه هر خارجی تحت هر عنوان که به داخل کشور پا بگذارد بالقوه جاسوس است. محقق دانشگاهی, پزوهشگر , فعال محیط زیست, پزشک بدون مرز همه از نظر حکومت یک هدف پشت اهداف ادعایی شان دارند و آن این است که بفهمند داخل نظام چه خبر است: انبارها و مخفی گاههای موشکی و هسته ای کجاست, کجاها رد رادیو اکتیو پیدا می شود, وضع اقتصادی طبقه متوسط و اقشار کم در آمد مردم چگونه است, دانشجویان چه حال و هوایی دارند و قِس علیهذا . این همه شک وتردید و بدبینی مربوط به به محققانی است که به ظاهر توجیه قابل قبولی برای کار و تحقیق در ایران دارند. بد شانسی پزشکان بدون مرز این است که در بحبحوحه تبلیغات حکومت در مورد جنگ بیولوژیک به ایران آمده اند. از آن بدتر اسمشان است که هر مامور اطلاعاتی را مشکوک می کند . به هرحال باید برایشان دعا کرد که صحیح و سالم از ایران خارج شوند, چون اتهام جاسوسی در حکومت اجنه اتهام سنگینی است.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)