اعتراض و محکوم کردن جمهوری اسلامی در ایران در کشتار مردم ایران

عصرجمعه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ در اعتراض به جنایت هولناک سرنگون کردن هواپیمای مسافر بری اوکرایینی توسط سپاه پاسداران وکشتن ۱۷۶ تن سرنشنینان آن و همچنین گرامیداشت یاد جانبختگان قیام آبان ماه گردهمایی با جمع زیادی از ایرانیان ساکن برلین وبه دعوت «کمیته پشتیبانی از مبارزات دمکراتیک مردم ایران – برلین» برگزار شد. شرکت کننده گان در این گردهمایی با روشن کردن شمع، سر دادن شعارهایی علیه نظام ضد مردمی جمهوری اسلامی ضمن گرامیداشت یاد جانباختگان و اعلام همبستگی و همدردی با مردم دغدار ایران با بر افروختن شمع بیاد قلب هایی که بر اثر جنایت جمهوری اسلامی دیگر نمی‌تپد، خواستار محاکمه عاملان این جنایت شدند.
همچنین، شرکت کنندگان در این گردهمایی ضمن محکوم کردن کلیه اقدامات جنایتکارانه جمهوری اسلامی، یکصدا خواهان بر کناری جمهوری اسلامی و استقرار حکومتی لایئک و دموکراتیک شدند.
در این مراسم رضوان مقدم ازسوی هیئت اجرائیه کمیته سخنرانی کوتاهی ایراد کرده، ضمن برشمردن جنایت‌های جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب ۱۳۵۷ تاکنون واز جمله فاجعه ملی تابستان ۱۳۶۷ واعدام زندانیان با محکوم کردن اقدامات جمهوری اسلامی ایران، یاد اور شدند که محاکمه آمران و عاملان یک خواست ملی است.
صد‌ها تن از ایرانیان ساکن برلین شرکت کننده در این مراسم، با سرودها‌ی ملی و مبارزاتی پخش شده توسط برگزار کننده گان هم خوانی کرده و بار دیگر همبستگی خود را با مبارزات مرم ایران اعلام کردند.

“کمیته پشتیبانی از مبارزات دمکراتیک مردم ایران- برلین”
تماس: ir4.freedom@gmx.de

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)