نشر آفتاب منتشر کرده است: “مادر و پدر” – مجموعه شعری از مجید نفیسی

دوشنبه, 7ام فروردین, 1402

منبع این مطلب ایرون

نویسنده مطلب: مجید نفیسی
 

مطالب منتشر شده در این صفحه نمایانگر سیاست رسمی رادیو زمانه نیستند و توسط کاربران تهیه شده اند. شما نیز می‌توانید به راحتی در تریبون زمانه عضو شوید و مطالب خود را منتشر کنید.

 

“مادر و پدر” – کتابی تازه از مجید نفیسی به فارسی و انگلیسی

مادر و پدر” مجموعه‌ی سی‌و‌شش شعر از مجید نفیسی است در دو بخش “مادرِ مادران” و “پدرِ پدران” با شعرهایی چون “نشانی‌های مادرم”, “در بازار ادویه‌ی اصفهان”, “شمشیر در حوضخانه” و “دیدار خمینی” که شخصی را با عمومی, وطن را با تبعید و گذشته را با حال و آینده درهم‌می‌آمیزد. شاعر سرشناس آمریکایی نیومی شهاب‌نای در باره‌ این شعرها می‌نویسد: “این شعرها باشکوهند و مرا عمیقا تحت تاثیر قرار دادند. تو استاد شعر پر‌روح هستی.”

برای تهیه این کتاب به فارسی می‌توانید به سایت نشر آفتاب یا فروشگاه آنلاین شرکت لولو مراجعه و نسخه کاغذی کتاب را به قیمت ده (۱۰) دلار آمریکا خریداری کنید. 

دوستانی که مایل به خرید نسخه الکترونیکی کتاب هستند، می‌توانند مبلغ ۶ دلار آمریکا به حساب پی پال نشر آفتاب با آدرس aftab.publication@gmail.com واریز کنند، فیش پرداختی را برای ما بفرستند تا نسخه الکترونیکی کتاب برایشان ارسال شود.

عزیزانی که ساکن ایران هستند و مایل به خواندن نسخه الکترونیکی این مجموعه داستان هستند، کافی است به نشر آفتاب ایمیل بفرستند تا برای پرداخت ۱۵ هزار تومان هزینه کتاب، در ایران راهنمایی شوند.

آدرس سایت نشر آفتاب
www.aftab.pub

برای خرید نسخه انگلیسی از آمازون اینجا کلیک کنید

 

“Mother and Father” – A new book by Majid Naficy

Mother and Father ” – A new book by Majid Naficy in English and Persian

Mother and Father” is a collection of thirty-six poems written by Majid Naficy divided into two parts “The Mother of Mothers” and “The Father of Fathers” including poems such as “The Signs of My Mother” “In the Spice Bazaar of Isfahan” “Sword at the Ablution Pool” and “Khomeini’s Visit” in which personal is mixed with universal, homeland with exile and past with present and future.

Naomi Shihab Nye, the well-known American poet writes about this collection:

“These poems are magnificent.

I am deeply moved by them.

You are a master of soulful poetry.“

To buy this book in English on Amazon click here

To buy this book in Persian on Lulu Click here

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

مطلب را به بالاترین بفرستید

این مطلب خلاف آیین نامه تریبون است؟ آن را به ایمیل tribune@radiozamaneh.com گزارش کنید
Join

دسته‌بندی‌ها: تمام مطالب, فرهنگ

برچسب‌ها: | | | |

هنوز نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را بنویسید.