🔻خامنه‌ای اعتراضات عراق و لبنان را کار «سرویس‌های اطلاعاتی غربی» دانست

🔹علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، درباره اعتراضات عراق و لبنان گفت: «آمریکا و سرویس‌های اطلاعاتی غربی با پشتیبانی پول کشورهای مرتجع منطقه دارند آشوب به پا می‌کنند.»

🔹خامنه‌ای روز چهارشنبه هشتم آبان، در یک مراسم نظامی در تهران گفت: «بزرگ‌ترین لطمه‌ای که دشمنان می‌توانند به یک کشور بزنند، این است که امنیت را از آن سلب نمایند؛ کاری که امروز در برخی کشورهای منطقه شروع کردند و امنیت را از مردم می‌گیرند.»

🔹او ادامه داد: «برای کشور عزیز ما هم از این فکرها کرده بودند که خوشبختانه مردم به موقع در میدان ح!ضور پیدا کردند و خنثی شد.»

🔹خامنه‌ای خطاب به معترضان عراق و لبنان گفت که آنان باید مطالبات خود را «در چارچوب ساختارهای قانونی» دنبال کنند و «اولویتشان را علاج ناامنی قرار دهند».

نکته در اینجاست که در پاسخ چنین نسخه ای که برای ما می پیچید پاسخی هم وجود دارد که در حکومت هایی همچون حکومت دیکتاتوری شما و باایجاد این همه خفه قان چطور میشود حرفی از چهارچوب قانونی زد!!

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com