مردم شریف ایران،

آقایان زرتشت احمدی راغب، کمال جعفری یزدی، هاشم خواستار، محمدحسین سپهری، جواد لعل محمدی، عبدالرسول مرتضوی، محمد مهدوی‌فر، رضا مهرگان، محمد نوری‌زاد، عباس واحدیان شاهرودی و خانم‌ها شهلا انتصاری، گیتی پورفاضل، زهرا جمالی، شهلا جهان‌بین، فاطمه سپهری و نرگس منصوری، امضاء کنندگان و حامیان بیانیه «عزل علی خامنه‌ای و گذار کامل از رژیم جمهوری اسلامی» هستند که در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ دستگیر شدند و تا کنون در انفرادی و زندان اسیر‌ند. نامبردگان هیچ‌گونه جرمی مرتکب نشده و فقط منتقد وضع موجود و امضاءکننده یا حامی بیانیه ۱۴ نفر هستند‌.

ما و خانواده‌های ایشان به شدت نگران شرایط وخیم این فعالان مدنی هستیم و خواستار رسیدگی هرچه سریع‌تر به پرونده ایشان و آزادی بی‌قید و شرط این عزیزان هستیم.

شما هم اگر معترض به این شرایط هستید، می‌توانید با امضای این دادخواست و ذکر نام [ذکر نام اختیاری است]، حمایت خود را از این فعالان مدنی و خانواده‌های ایشان اعلام کنید.

  • لینک این دادخواهی برای امضا در سایت دادخواست

اعتراض به بازداشت افراد امضاء‌ کننده بیانیه ۱۴ نفر

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com