توییتر اعلام کرد که شماره تلفن و آدرس ایمیل کاربران توییتر که برای احراز هویت دو عامله بوده، غیرعمدی برای اهداف تبلیغاتی استفاده می‌شده است.

این شرکت در پست بلاگ اعلام کرد که به دلیل وجود خطا در « سیستم تبلیغاتی مخاطبان مناسب و شریک » از اطلاعاتی که کاربران برای احراز هویت دو مرحله‌ای وارد کرده بودند برای اهداف تبلیغاتی استفاده می‌شده است : 

وقتی که تبلیغ‌ کننده‌ای لیست بازاریابی خود را بارگذاری می‌کرد، ما بر اساس آدرس ایمیل و شماره تلفنی که به منظور امنیت بیشتر کاربران بوده، کاربرانی را با لیست آنها مطابقت می‌دادیم. این اشتباه بوده و عذرخواهی می‌‌کنیم.

با اینحال توییتر خاطر نشان کرد که اطلاعات کاربران با اشخاص یا شرکای تبلیغاتی به اشتراک گذاشته نشده است. این شرکت همچنین اعلام کرد که تعداد کاربرانی که تحت تاثیر این خطا بوده‌اند هنوز مشخص نیست.

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com