روز سه‌شنبه ٢٧ فروردین «سرتیپ پاسدار سعید منتظرالمهدی» معاون اجتماعی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی طی اظهاراتی در یک نشست خبری، در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره حجاب بازیگران سینما در خارج از کشور گفت که «بدحجابی بازیگران در خارج از کشور، از طریق اینترپل پی‌گیری می‌شود». آقای منتظرالمهدی، سابقه‌ی ریاست بر موسسه «ناجی هنر» را نیز دارد.

montazeralmahdi

وی هم‌چنین با ذکر این‌که پلیس قرارهای فیس‌بوکی مانند آب‌بازی در پارک آب و آتش را رصد می‌کند، گفت: «رصد شبکه‌ها در حال انجام است و برخوردها در فضای مجازی و سایبری انجام می‌شود. پلیس در مواردی که احتمال می‌دهد، پیشگیر‌ی‌های لازم را انجام داده، اما با افزایش فهم و درک جوانان، امیدواریم چنین اتفاقات مشابهی نیفتد.»

معاون اجتماعی نیروی انسانی همچنین از تاسیس قرارگاهی با نام «فجر» در نیروی انتظامی خبر داد و گفت که این قرارگاه در نیروی انتظامی با ماموریت تامین امنیت انتخابات دایر شده است. وی گفت: «پلیس با رصد فضای مجازی، شبکه‌های ماهواره‌های معاند و موارد مشابه، تلاش دارد تا با آمادگی و اشراف کامل اطلاعاتی، انتخابات را با امنیت کامل برگزار کند و حماسه پایداری را رقم بزند».

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)