! پرزیدنت دونالد ترامپ
! یک پیشنهاد اساسی برای شما دارم


مستر پرزیدنت
خیلی خیلی از شما خوشم آمد، گرچه قبلاً دل خوشی از شما نداشتم، اما حالا حتی حاضرم شما را به یک خورشت فسنجون نیز در کلبه حقیرمان دعوت کنم، اگر پذیرا باشید !

.God bless your father and mother and all your generations

کی بود این جورج بوش پدر مرده که صدها هزار عراقی را به کشتن داد و بیش از پنج هزار سرباز آمریکایی را، ببخشید ! سرباز آمریکای لاتینی و آمریکایی را دم توپ و گلوله و خمپار و مین داد و ککش هم نه گزید و آخرش هم عراق را دو دستی تقدیم رژیم ولایت وقیح در ایران کرد !
البته می گویند او بسیار ساده لوح و به گونه ای هالو بود و دورو و بریهاش او را به آن دام انداختند.
پدرش هم در کتاب خاطراتش نوشت که پسرم ساده بود و او را گول زدند.

پنجاه سال پیش، در دوران ریاست جمهوری جانسون و کندی، در جنگ ویتنام که بیست سال به درازا کشید، پنجاه و هفت هزار سرباز آمریکایی کشته شدند و تازه در شروع شکست آمریکا در ویتنام بود که ژنرال ویلیام وستمورلند از جان اف کندی در خواست می کرد که دویست و پنجاه سرباز دیگر بفرست ویتنام !
این ژنرال لنده هور فکر نمی کرد که این سربازها آدمند، زن و بچه دارند، پدر مادر دارند.
آن ویتنامی ها برگ چغندر نیستند، انسان هستند، مغز و اندیشه دارند، دست و پا دارند.

مسیو پرزیدنت !
خیلی از شما خوشم آمد، البته نه فقط من که بسیاری دیگران نیز.
شما نه تنها به فکر سربازان کشور خود هستید بلکه جان سربازان « دشمن » را نیز عزیز و گرامی میدارید.
اینکه شما بخاطر جان ۱۵۰ ایرانی، که ما آخرش هم نفهمیدیم این تعداد اندک، پاسدار بودند، فرمانده هان سپاه بودند یا توپجی ارتش، حاضر شدید ده دقیقه پیش از حمله، فرمان حمله را لغو کنید، نشان از درایت شما، نیک منشی و انساندوستی شما دارد و در اصل از احترام به حقوق بشر گذاشتن شما نیز سرچشمه می گیرد.
پس خواهشمند است از سران رژیم ولایت وقیح بخواهید درس عبرت بگیرند و به حقوق بشر در ایران احترام بگذارند و در گام نخست مجازات اعدام را لغو کنند و از هم اکنون شکنجه و آزار مخالفانشان را نیز متوقف نمایند.

و اما یک پیشنهاد ؛
شما که بعنوان یکی از بزرگترین قدرتهای نظامی جهان شناخته شده اید و اینهمه هواپیمای غول پیکر ب ۵۲ و آنهمه کارخانه پوشک سازی دارید، بهتر نیست بجای موشک باران کردن ایران، سراسر کشور ما را پوشک باران کنید.
با پوشک باران کردن ایران، قدرت نظامی خود، بویژه نیروی هوایی تان را به رژیم نشان خواهید داد، ضمن اینکه در طول چهل سال گذشته کمپانیهای نفتی و اسلحه سازی سودهای کلان خود را برده اند و اکنون نوبت بخش صنعتی است که بکار بیفتد و سود برد.
و از همه مهمتر ؛
اگر ایران را پوشک باران کنید، هم کودکان خوشحال خواهند شد و هم پدر و مادران خرسند. زیرا که حتماً با خبر هستید که هم اکنون کشور ما با کمبود پوشک مواجه شده است و همین مسئله مشکلات عدیده ای را برای جامعه بوجود آورده است.
ضمن اینکه در پوشک باران کردن ایران، به محیط زیست نیز آسیبی نمی رسانید و طرفداران محیط زیست حتماَ در انتخابات بعدی به شما رأی خواهند داد.
در ضمن به هنگام پوشک باران کردن ایران تعدادی پوشک بر روی جماران و جمال مقام معظم رهبری نیز بریزید تا انقدر رجزخوانی نکند، ضمناَ مطمئن باشید که مقام معظم رهبری به محض شنیدن صدای غرش هواپیماهای ب ۵۲ عبا و قبای خود را زرد خواهند کرد و نیازمند شدید همان پوشک ها خواهند بود.
ضمناَ در پوشک باران کردن مراکز سپاه افراط نکنید، بیم آن رود که برادران سپاهی بازار سیاه پوشک را گسترش دهند.

راستی یک ضمناَ دیگر ؛
مستر ترامپ ؛ اسلاف شما رحم و انصاف نداشتند هیچ، به فکر عاقبت خودشان هم نبودند، منظور اینکه آیندگان چگونه آنها را قضاوت کردند و خواهند کرد.
به فرمان یکی از اسلافتان بمب اتمی ریختند روی سر ژاپنی ها، آنهم دو بار !
اول در هیروشیما دویست و پنجاه هزار انسان را نابود کردند و بار دوم در ناگازاکی صد و پنجاه هزار تن را.
هیچگاه هم که دوستانتان بابت این جنایت بی شرمانه عذرخواهی نکردند.
سلف های دیگرتان هم در ویتنام بیش از یک و نیم میلیون انسان را سربه نیست کردند و کل ویتنام را با بمب های گوناگون شخم زدند.

بوش پدر و پسر هم که در مجموع باعث کشتار بیش از یک میلیون عراقی شدند و کشور عراق را خیش زدند.

بنابراین، با این مشخصات و با آن سوابق رؤسای پیشین، ما این الرحمن و الرحیم بودن شما را درک نمی کنیم !
یک جای کار می لنگه ! نه ؟
شما چرا رئیس جمهور آمریکا شدید ؟
موشک و پوشک با هم جور در نمیاد !

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)