یک زن ترنسجندر در پاریس مورد حمله قرار گرفت. جولیا که ویدئویی از حمله به او در فضای مجازی منتشر شده است می‌گوید سه مرد او را محاصره کرده و به او توهین کرده‌ و کتکش زده‌اند. حمله‌کنندگان که او را هل می‌دانند اجازه نمی‌دانند تا از میان جمعیت خارج شده و به او می‌گفتند: تو مرد هستی، هیچ‌جایی نمیری.

دادستان، دستور بررسی این پرونده را داده است.

جولیا در مصاحبه با رادیو و تلویزیون فرانسه می‌گوید هرگز چیزی شبیه به این حمله را تجربه نکرده بود. او همچنین ادامه داد:«خشونت علیه جامعه ترنسجندر هر روز اتفاق می‌افتد، اما برخی افراد قدرتی که من داشتم را ندارند و با این حملات نابود می‌شوند.»

جولیا، ۳۱ ساله، یکشنبه‌ی گذشته زمانی که قصد ورود به مترو را داشت نزدیک به تجمعی علیه رئیس‌جمهور ۸۲ ساله‌ی الجزایر شده بود که ناگهان افرادی که به زبان عربی صحبت میکردند راه او را سد کرده و او را مورد تمسخر قرار داده‌اند و هم زمان زنی که پرچم الجزایر را به دور خود پیچیده بود برای کمک به میان آمده و جولیا را به کناری کشیده است. با این وجود، زد و خورد تا زمان دخالت پلیس که برای محافظت از جولیا وارد شده بود، ادامه داشته است.

جولیا در مصاحبه با تلویزیون فرانسه گفته است که انتظار مجازات این افراد را ندارد بلکه تنها خواهان رشد فکری مردم است.

او همچنین اظهار داشته است که این حمله هیچ ارتباطی با مردم الجزایر ندارد.

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com