بالیوود برای نخستین بار فیلمی درباره‌ی رابطه‌ی عاشقانه‌ی دو زن ساخته است. نام این فیلم براساس یک ترانه‌ی قدیمی است. “وقتی آن دختر را دیدم، چیزی احساس کردم”

در این فیلم سونام و آنیل کاپور که در واقعیت نیز پدر و دختر هستند برای اولین بار در کنار یکدیگر ایفای نقش می‌کنند. سونام که نقش اول فیلم “سوئیتی” را بازی می‌کند دل به دختری دیگر بسته است و تنها برادرش از راز او باخبر است و همین ابزاری برای آزار او خواهد شد. زیرا که به بهانه‌ی حمایت از او، مدعی رابطه‌ی سوئیتی با یک پسر مسلمان می‌شود.(امری که در خانواده‌ی آنان عملی نابخشودنی است).

سونام کاپور در مصاحبه‌ای جرمزدایی از همجنسخواهی را یک گام مثبت تلقی کرده است و می‌گوید بازی در این فیلم به او این حس را داده است که سرانجام کاری برای جامعه‌اش انجام داده است.

بنا به گزارش گاردین، اشک بسیاری از مخاطبان در سالن سینما با دیدن این فیلم جاری شده است و توانسته است مخاطب هندی را با موضوع درگیر کند.

تریلر رسمی فیلم را از اینجا ببینید:

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com