ماف نیوز: یک کولبر در مناطق مرزی سلماس در پی سقوط از ارتفاع دچار مصدومیت شدید شد. دو کولبر هم در مناطق مرزی بانه به دلیل سرمازدگی جان خود را از دست دادند.

به گزارش مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، روز سه‌شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷، یک کولبر به نام «سامی رشیدی» در ارتفاعات هراویل شهرستان سلماس از صخره‌ها سقوط کرده و از ناحیه‌ی پشت و‌ پاها به شدت زخمی شد.

«محمد کریمی»


تلگرام ماف نیوز
سامی رشیدی ۲۸ ساله فرزند محمد از اهالی بخش کوهسار، اخیرا تشکیل خانواده داده و جهت امرار معاش به کولبری روی آورده بود.

پیش از آن روز دوشنبه ۸ بهمن‌ماه، گروهی از کولبران در ارتفاعات برویشکانی از توابع بخش ننور در مناطق مرزی شهرستان بانه‌ در جریان تعقیب و گریز نیروهای مرزبانی گرفتار کولاک شدند که در نتیجه «سامان صالحی» ٢۴ ساله از اهالی سقز و «محمد کریمی» از اهالی روستای «شوی» بانه جان خود را از دست دادند.

همزمان یک کولبر دیگر به نام «عباس قادرزاده» در این حادثه مفقود شده است.
+++++++++++++++++++
جهت همکاری با بخش فارسی ماف نیوز و یا به اطلاع رساندن موارد نقض حقوق بشری، میتوانید به تلگرام و یا ایمیل زیر پیام ارسال کنید:
info@mafnews.de

ارتباط با ادمین تلگرام:

https://t.me/mafnews2

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com