به ‌آخر خط رسیده‌اید! ما همه اسماعیل بخشی هستیم!

۴۰ سال دادخواست علیه سرکوب بی‌امان و خشونت سازمان یافته حکومت اسلامی در مقابل کیفرخواست یک کارگر شجاع و جسور که رئیس دستگاه امنیت و سرکوب حکومت اسلامی را به مناظره فراخواند! روی میز دادخواهی جامعه آمده است!

بی‌شمار شاکیان خصوصی حکومت پر نکبت شما، این صدها هزار زندان کشیده و شکنجه دیده،  این خانواده‌های داغدیده و به سوگ عزیزان نشسته، این هزاران کارگر و دانشجو و معلم و مدافع حقوق کودک و حق زن، که به ضرب شلاق و سرکوب و شکنجه  و دستگاه‌های وحشت افکن امنیتی از حفاظت اطلاعات سپاه تا وزارت اطلاعات و حراست و بسیج و مسجد و ملا،  نتوانستید ساکتشان کنید درمقابل شما به دادخواهی صف کشیده‌اند! این موج همبستگی و اعتراضی که در سراسر جامعه شکل گرفته است پاسخ قاطع ما مردم به دستگاه خونریز و ظالم قوه قضائیه و ضابطین آن است!

اسماعیل بخشی کیفرخواست همه مردم مصیبت دیده و خشمگین و معترض را اعلام کرده است. ما نمی‌گذاریم پاسخ کیفرخواست اسماعیل بخشی را با شکایت از او بدهید!

حرف حساب جامعه ساده و بسیار روشن است! دستگیری و امنیتی کردن حق خواهی و اعتراضات باید خاتمه یابد! اعتصاب و اعتراض حق ما مردم است! آزادی بیان و حق تشکل و ابراز عقیده و باور حق ماست! نیروهای سرکوبگر حراست باید از محیط کار و آموزش برچیده شوند! پرونده سازی و پاپوش دوزی برای همیشه خاتمه یابد! بساط شکنجه و اعتراف گیری باید برچیده شود! همه کارگران دستگیر شده باید بیدرنگ ‌آزاد شوند.

آمرین و عاملین دستگیری و شکنجه اسماعیل بخشی و همه کارگران دستگیر شده باید معرفی و محاکمه شوند.

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی از همه شما مردم آزادیخواه و مبارز ایران می‌خواهد که در دفاع از اسماعیل بخشی و کارگران هفت و تپه و فولاد اهواز، و همه زندانیان سیاسی، در پاسخ قاطع به دادستان خونریز قوه قضائیه، به کارزار #من_هم_شکنجه_شدم بپیوندید!

 

کمیته مبارزه برای ‌آزادی زندانیان سیاسی

۲۵ دی‌ماه ۱۳۹۷

۱۵ ژانویه ۲۰۱۹

 

بیشتر بخوانید:

 اعلام کارزار “من هم شکنجه شدم” : کیفرخواستی علیه چهل سال شکنجه و زندان

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com