مسیح علی نژاد روزنامه نگار و نویسنده  صادقانه نوشته  از برنامه آکادمی گوگوش لذت برده  و درباره آن نوشته است  :«در مجموع واقعا از یک برنامه شادی که زندگیِ خسته ی خیلی ها را رنگِ آرامش و هیجان داد لذت بردم. هم تمرین مشارکت بود هم تمرین خوبی برای شناختن مردمِ ما که تشنه ی شادی و آواز و آزادی اند.»
او چند نکته خوب هم درباره واکنشهای مردم نسبت به نتیجه رای گیری این آکادمی نوشته است.
…….
کسانی را می شناسم که از همان دقایق اول نسبت به نتیجه رای گیری آکادمی معترض شدند ولی خودشان اصلا رای ندادند. در حالی که شورای نگهبانی هم در کار نبود و می توانستند رای دهند اما اهل رای دادن نبودند فقط اهل اعتراض به رایی که دیگران دادند هستند.کسانی هم هستند که آنها هم اتفاقا رای ندادند اما برای رای دیگران شادی می کنند و پیروزی یک زن محجبه در آکادمی آوازی را پیروزی اسلام و مسلمین بر سکولارها و بی حجاب ها می خوانند و خواهند خواند.

و جالبتر از همه کسانی هستندکه اول یک دل سیر آکادمی گوگوش را «مسخره» کردند و سطح اش را پایین و خود را روشنفکر تر از آن دانستند که اصلا وارد این ورطه شوند، بعد رفتند رای دادند اما وقتی نامزدشان رای نیاورد، حالا هم نشسته اند یک گوشه و رای دیگران را «مسخره» می کنند.

حتما این رای گیری چندین روی دیگر هم برای بررسی و نقد و نظر دارد اما در مجموع واقعا از یک برنامه شادی که زندگیِ خسته ی خیلی ها را رنگِ آرامش و هیجان داد لذت بردم. هم تمرین مشارکت بود هم تمرین خوبی برای شناختن مردمِ ما که تشنه ی شادی و آواز و آزادی اند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com