هنگامی که از اعضای کابینه ترامپ صحبت میشود، ممکن است هیچ کدام ازنفرت انگیز از جف سشنز، دادستان کل اخراج شده وجود نداشته نباشد. او اداره آموزش و پرورش را به حذف راهنمایی های محافظتی برای کودکان تراجنسی از سرفصل درسی مدارس تشویق کرد، وکیل هایش را وادار کرد که از تبعیض علیه همجنسگرایان در محل کار پذیرفته است، برای حذف تراجنسی ها، با نقض حقوق شان تلاش کرد، او با همکاری جمهوریخواهان برای ممانعت از رای دادن گروه های در اقلیت تلاش کرد، و شاید بدتر از همه، کودکان مهاجر را از خانواده های خود جدا کرده و آنها را زندانی کرد.

بنابراین، اگر چه ترامپ او را برای هر یک از جنایات فوق الذکر اخراج نکرد و در عوض او را به دلیل عدم حمایت از او در پروندۀ ویژه دادگستری برای بررسی تلاش های آشکار کارزار انتخاباتی اش برای سرقت انتخابات ۲۰۱۶ (که با توافق با روسیه انجام شده بود) اخراج کرد – اخراج او موجب خوشحالی اکثر دگرباشان جنسی شد. این خوشحالی به وضوح در برنامه آخر هفته (شنبه SNL با کت مک کینون، ستارۀ لزبین و ستاره سابق هالیوود و حمله او به دادستان کل سابق احساس شد.

مک کینون با ارائه تصویری نژادپرست و همجنسگراستیز و موجودی شبیه انسان، او را به آلاباما (جایی که کرسی او در مجلس سنا اکنون توسط دموکرات ها تسخیر شده است) بدرقه کرد. به SNL و مک کینون برای یادآوری هشدار کروتا اسکات کینگ به سنا هشدار داد که سشنز را سی سال پیش برای احراز کرسی مقام قاضی فدرال بیش از حد نژادپرست دانست، آفرین میگوییم. صد آفرین به شما برای تمسخر مایک پنس برای تحریک پذیری جنسی اش با فانتزی “همجنسگرایان و قفس.”

این قسمت از SNL را در زیر میتوانید تماشا کنید:

ما همه جا هستیم؛ آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende

منبع:

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com