ماف نیوز: یک کاسبکار از اهالی شهرستان مهاباد در پی شلیک مستقیم نیروهای انتظامی در شهرستان پیرانشهر جان خود را از دست داده و یک تن دیگر در بخش قطور از توابع شهرستان خوی در پی شلیک این نیروها زخمی شد.


تلگرام ماف نیوز
به گزارش مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، سحرگاه پنجشنبه ۱۷ آبان‌ ۱۳۹۷، یک کاسبکار به نام «صلاح اسفندوند» ٢٨ ساله فرزند حسن از اهالی روستای حمزه‌آباد مهاباد براثر شلیک مستقیم نیروهای انتظامی در پیرانشهر جان خود را از دست داد.

این نیروها، به ظن حمل کالای قاچاق و بدون اخطار قبلی این کاسبکار را مورد تیراندازی قرار داده‌اند و وی در دم جان خود را از دست داده است.

از سوی دیگر روز گذشته چهارشنبه ۱۶ آبان‌ماه، در مورد مشابهی، نیروهای پاسگاه «درخان» واقع در روستای «قیله‌لیق» در مناطق مرزی خوی، یک شهروند به نام «منصور پرویزی» از اهالی بخش قطور را به ظن حمل کالای قاچاق بدون اخطار قبلی مورد شلیک قرار دادند که در نتیجه او به شدت زخمی شده و جهت رسیدگی پزشکی به مراکز درمانی شهرستان خوی منتقل شد.
+++++++++++++++++++
جهت همکاری با بخش فارسی ماف نیوز و یا به اطلاع رساندن موارد نقض حقوق بشری، میتوانید به تلگرام و یا ایمیل زیر پیام ارسال کنید:
info@mafnews.de

ارتباط با ادمین تلگرام:

https://t.me/mafnews2

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)