#فرشیدهکی
در روز چهارشنبه گذشته، دوست و یاور ایران گرایم، اقای فرشید هکی که صدای کودکان خیابانی بود بر اثر هفت ضربه دشنه به قتل رسید و قاتلین، با ریختن بنزین بدن بی جانش را سوزاندند تا از آغاز کمپین وکلای عدالتخواه ایرانگرا در حمایت از اعتصابات مردم ایران جلوگیری بکنند.
من از زمانی که در زمینه حقوق کودکان و کمپین حمایت از کودکان خیابانی فعالیت میکردم با فرشید آشنا شدم و به عمق مهر و عشق او به ایران و کودکان ایران پی بردم. همین مهر به ایران بود که باعث دوستی و همکاری متقابل بین ما گردید.
این خبر جانگداز را دو روز قبل، در روز یکشنبه، در اختیار رادیو فردا، صدای امریکا و ایران اینترنشنال قرار دادیم. ولی این رسانه های فارسی زبان از انتشار این خبر خودداری کردند چرا که بر اساس سیاست کاریشان، خبر باید از طریق افرادی اعلام گردد که ایرانگرا و برانداز نیستند.
دوست من فرشید هکی مثل همه براندازان ایرانگرا نخست نگران ایران و بعد کودکان خیابانی بود. او موسس حزب عدالت ایرانیان بود ولی وزارت کشور هرگز به این حزب بدلیل داشتن اهداف ایرانگرایانه مجوز فعالیت نداد. او همچنین نویسنده کتاب شهروندی اجتماعی ملت ایران بود. از انتخاب نام ایران برای کتابش و حزبش بخوبی میتوان پی به اندیشه های او برد.
برخلاف تمام اخبار دروغی که به صورت هماهنگ و ناگهانی بر سر مردم ریخته شد (آوار اخبار) فرشید یک چپ یا راست یا اصلاح طلب نبود. فرشید فقط یک ایرانگرا بود و خواهان نجات ایران از دست دشمنان ایران بود.
شرم بر همه دروغ گویانی که قبل از خاکسپاری بدن سوزانده شده اش آغاز به دزدیدن نامش و تقسیم اموالش کرده اند. از همسر و دختر جوانش که از درد این جنایت وحشیانه قادر به صحبت کردن نیستند خجالت بکشید.
حقوق بگیران دولتهای خارجی و شارلاتانهای اینترنتی همگی تلاششان را دارند انجام میدهند تا با انبوهی از اخبار دروغ و یا منحرف کننده، مردم را گمراه کنند.
آما همانطور که همیشه فرشید میگفت: این ماه تابان در پشت ابرهای ظلمت باقی نخواهد ماند.
جبهه ایرانگرایان این جنایت وحشیانه دشمنان ایران را به شدت محکوم میکند و با خانواده داغدار آقای فرشید هکی اظهار همدردی کرده و تسلیت میگوید.
آگاه باشید که در این روزهای تلخ تنها نیستید وبلکه هشتاد میلیون ایرانی وطن پرست با شما و یاور شما هستند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)