این ماه، Taihu Brewing، آبجو جدیدی را در حمایت از برابری در ازدواج در تایوان در ارائه میدهد. این آبجو با طعم میوه لوچی دارای برچسب خالی و نوشته “عشق برچسب ندارد” با فونت کوچک است.

ماه آینده، تایوان شاهد برگزاری همه پرسی در مورد تغییر قانون مدنی کشور برای شمول ازدواج همجنسگرایان خواهد بود. بالاترین دادگاه در ماه مه گذشته طی حکمی ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان را نقض قانون اساسی این کشور دانست. این حکم، اولین از این نوع در آسیا است. قضات با تعیین مهلت قانونی دو ساله برای ایجاد تمهیدات قانونی اجرای این حکم از دولت خواسته اند که اقدامات لازم برای اجرایی شدن این قانون را به سرعت انجام دهد. اما سیاستمداران به کندی به این مساله واکنش نشان داده اند. 

این همه پرسی، حاصل فشار مبارزان محافظه کار برای طرح این سوال که آیا کد مدنی کشور باید برای شمول همجنسگرایان در تعربف ازدواج تغییر کند یا آیا باید قوانین جداگانه ای برای مشارکت های مدنی همجنسگرایان وضع شوند، است. درخواست آنها برای برگزاری همه پرسی مورد بررسی و تایید قرار گرفت. در نتیجه، شهروندان تایوان در روز ۲۴ نوامبر به پای صندوق های رای خواهند رفت.

Taihu محصول جدید خود را با یک مهمانی در تایپه، پایتخت تایوان برای اولین بار ارائه کرد. این شرکت همچنین “تی شرت عشق برچسب ندارد” را به فروش می رساند. در این مهمانی، آنها مردم را به حمایت از ازدواج همجنسگرایان در همه پرسی روز ۲۴ نوامبر دعوت کردند.

تایپه در روز شنبه (۲۷ اکتبر) میزبان رژه غرور تایوان خواهد بود. این رژه به عنوان بزرگترین از این نوع در آسیا، توانست بیش از ۱۰۰،۰۰۰ نفر شرکت کننده را در سال ۲۰۱۷ به خود جذب کند.

ما همه جا هستیم؛ آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende

منبع:
https://www.gaystarnews.com/article/love-has-no-label-unbranded-beer-for-marriage-equality-in-taiwan/#gs.PHoovM8

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com