هم میهنان ودوستان عزیز
در مصاحبه امروز ۱۶ اکتبر- تحت عنوان:
«مکرون وبمب گذاری فرانسه- حق السکوت(زن) فرمانده اشرف ازقتل توسط محافظ رجوی درفیسبوک – راه حل دادخواهی۶۷» ازقتل یکی ازاعضای سازمان بدست افشین ( عبدالوهاب فرجی نژاد) محافظ مسعود ومریم رجوی و اسدالله مثنی وافشین ابراهیمی و…روشنگری کردم.

این قتل توسط یکی اززنان ارشد شورای رهبری وفرمانده قرارگاه اشرف وعضوشورای ملی مقاومت که درسال ۳- ۱۳۹۲ درآلبانی ازتشکیلات سازمان مجاهدین جدا شد ودرسال ۱۳۹۵ توسط سازمان همراه با دیگرزنان جداشده ازتشکیلات به ایتالیا فرستاده شد. این خانم درفیسبوک خود برای حق السکوت گرفتن ازمریم ومسعود رجوی اقدام پستی درفیسبوک می گذارد مبنی براینک افشین ( عبدلوهاب فرجی نژاد) واسدالله مثنی و…یکی ازاعضای سازمان را به قتل رسانده اند. هنگامی که یکی ازجداشدگان درآلمان یک ایمیلی به سازمان مجاهدین، سوال می کند:« آیا این قتلی که …( اسم این خانم را می برد) برروی فیسبوک خودش گذاشته است حقیقت دارد؟. یک ساعت بعد این پست ازروی فیسبوک برداشته می شود!.
همین متن را ازکتاب«حقیقت مانا- گزارشی به سه نسل – خطاب به رجوی» می آورم. اسامی را درفیسبوک حذف کرده ام:

۲۰- ۲۳مرداد۹۶شنیدم :« ح-ج می گفت:«فرمانده قرارگاه اشرف …یک متنی درفیسبوکش گذاشته بود:« مگر عبدالوهاب فرجی نژاد (افشین)، همان کسی نیست که فلانی … راکشت». من این متن را درفیسبوک او دیدم و یک متن برای سازمان فرستادم که، موضوع چیست؟ این حقیقت دارد؟. یک ساعت بعد این متن ازروی فیسبوک لیلا دشتی برداشته شد.»
برای مشاهده کامل مطلب اینجا را کلیک کنید

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com