نسرین در نامه‌‌ی خود درخواست آزادی کلیه زندانیان سیاسی و عقیدتی را مطرح می‌کند.

متن کامل نامه‌ که برای مرکز حامیان حقوق بشر ارسال شده، به شرح زیر است:

 

دوستان و فعالان حقوق بشر

با درودهای گرم از زندان اوین ، همچنان که مطلع اید بیش از ۵۰روز از اعتصاب غذای خشک و تر دوست و همراه همیشگی جامعه مدنی ایران ، دکتر فرهاد میثمی می گذرد و البته ۳۷روز نیز از اعتصاب اینجانب به روند ظالمانه و غیر قانونی بازداشت ایشان می گذرد. این شرایط به ویژه اقای میثمی را در وضعیت خطرناکی قرار داده است. من مطلع شدم ایشان را روز چهارشنبه گذشته به اجبار به بهداری زندان اوین منتقل کرده اند . تلاش های من برای دیدار با ایشان درجهت صحبت و تخفیف شرایط ایجاد شده تا کنون بی نتیجه مانده است.
بدیهی است به عنوان یک شهروند بیش از هر چیز نگران جانشان باشم و در پاسخ به این نگرانی شبانه روزی که ارامش را ازفعالان جامعه مدنی سلب کرده است، با تاکید بر محق بودن خواسته های مطرح شده از سوی ایشان ، از تاریخ ۹۷/۷/۱۱ داوطلبانه به اعتصاب غذای خود پایان می دهم و مصرانه از دوست و همراه گرامی ام دکتر فرهادمیثمی درخواست می کنم به اعتصاب غذای خویش پایان دهند. در این میان به موجب این نامه از کلیه هموطنان و فعالان حقوقر بشر استمداد می طلبم تادر جهت ازادی تمامی زندانیان سیاسی از جمله همسرم و دکترفرهاد میثمی که جرمی جز حمایت از همسر و جامعه مدنی و قانونی نداشته اند از همه امکانات خویش استفاده کنند.

با سپاس بی کران
نسرین ستوده
اوین – بند زنان

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com