یک مقاله همجنسگراستیز – و چندین مقاله پیگیری – منجر به تعلیق دائمی یک مجله ژاپنی شده است. شرکت انتشارات شینچوشا روز سه شنبه (۲۵ سپتامبر) اعلام کرد که اساسا یکی از مجلاتش به نام Shincho 45 توقیف شده است و نسخه ماه اکتبر، آخرین شماره این مجله خواهد بود.

این مجله که در سال ۱۹۸۵ آغاز کرده است و به دلیل انتشار یک مقاله در ماه اوت توسط میو سوگیتا دچار مشکل شد. سوگیتا یکی از قانونگذاران جوان در حزب حاکم لیبرال دموکرات است.

رییس شرکت انتشارات شینچوشا، تاکانوبو، گفت مقاله سوگیتا حاوی “تعصب عصبانی کننده” و “عدم درک دگرباشان جنسی” بوده است.

مقاله سوگیتا، دگرباشان جنسی را در رابطه با قدرت بچه دار شدن، “عقیم” توصیف کرده است. به همین دلیل او در این مقاله استدلال میکند که پول حاصل از مالیات شهروندان نباید صرف زوج های همجنسگرا شود.

نخست وزیر شینزو آبه در مورد سوگیتاگفت که او باید بیشتر به استفاده درست از کلمات توجه داشته باشد. او همچنین گفت که مقاله او ناراحت کننده است زیرا او بدون فرزند است.

با این حال، او سوگیتا را عزل نکرد.

مجله شینکو ۴۵ در نسخه این ماه اوضاه را بدتر کرد.

آنها هفت مقاله جدید را برای دفاع از مقاله سوگیتا به عنوان مجموعه ای به نام “چه چیزی در مورد مقاله میو سوگیتا اشتباه است؟” منتشر کرد.

ایتارو اوگاوا، مفسر محافظه کار یکی از این مجموعه مقالات را نوشته است. او در مقاله اش، دگرباشان جنسی را با واژه  SMAG که از ترکیب کلمات سادیسم، مازوخیسم، علاقمندان به باسن، و کسانی که برای لذت جنسی به بدن دیگران دست میزند، تولید کرده است، مورد خطاب قرار داده است. 

اوگاوا در این مقاله استدلال میکند که اگر مردم باید از حقوق جامعه دگرباشان جنسی حمایت کنند، حتما باید از حقوق کسانی که بی اختیار و برای لذت جنسی در یک قطار شلوغ سینه های زنان را دستمالی میکنند هم حمایت کنند.

بعضی از مکان ها، مانند کتاب فروشی در وایکایاما پروکچر، به طور موقت فروش تمام عناوین منتشر شده توسط شرکت شینچوشا را در اعتراض به این مقاله ها متوقف کرده اند.

H / T: ژاپن تایمز

 

ما همه جا هستیم؛ آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende

منبع:
https://www.gaystarnews.com/article/momentum-black-caucus-press-officer-compares-labour-lgbti-meet-to-kkk/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)