سام اسمیت نما آهنگ جدیدش را که علاقه اش به مهمانی ها و فرهنگ همجنسگرایان را نشان میدهد را منتشر کرد.

پس از چندین تصنیف پر احساس، اسمیت با آخرین نما آهنپش به ریشه هایش در رقص باز گشته است. این ویدئو محصول همکاری با اسمیت با کالوین هریس است.

اسمیت، که برای حضور منظم در مهمانی ها مانند London’s Horse Meat Disco، مشهور است، از این نما آهنگ به عنوان فرصت برای نشان دادن عشقش به مهمانی رفتن استفاده کرده است. این ویدئو، که توسط همکار طولانی مدت اسمیت، امیل نوا کارگردانی شده است، فرهنگ رقص و مهمانی دگرباشان جنسی را برجسته می کند.

ویدئو با هواداران باشگاه و توضیح در مورد چیزی که از رقص مدرن و شرکت در رویدادهای مربوطه آنها را مجذوب میکند، آغاز میشود.

یکی از آن ها می گوید: “مثل آزادی است، انگار دیگر لازم نیست تمارض به چیزی کنم که نیستم”.

یکی دیگر از آنها میگوید:”این فانتزی است، صد درصد فانتزی.”

یکی دیگر از شرکت کنندگان در این ویدئو میگوید: “کشف رقص مدرن به من اجازه داد تا خودم را به گونه ای که با هیچ چیز دیگر ممکن نیست، بیان کنم. “

بقیه این ویدیو که در لس آنجلس فیلم برداری شده است – رقص مدرن، چرخش، رها کردن و خرامیدن به روی صحنه رقص به عنوان مدل، را به تصویر میکشد. علاوه بر اسمیت و هریس، ، مدل وینی هارلو از جمله کسانی است که در این ویدئو برجسته شده است.

اسمیت در توییتر گفت: “هرگز در طول یک فیلمبرداری اینقدر به من خوش نگذشته بود.”

فرهنگ سالن رقص:
رقص مدرن در اواخر دهه ۱۹۸۰ در شهر نیویورک به وجود آمد. دگریاشان جنسی اغلب از جوامع سیاه و لاتین شروع به میزبانی مهمانی های رقصی که در آنها، رقص به عنوان ابزاری رمانتیک محسوب شده و رقصندگان چنان حرکت میکردند که گویی قرار است که عکس آنها به روی جلد مجله Vogue منتشر شود، کردند.

فیلم مستند زیرزمینی، “پاریس در حال سوختن است”، دوران رونق رقص های مدرن را به تصویر کشیده است. مدونا در سال ۱۹۹۰ جریان اصلی رقص را با آهنگ معروفش “Vogue” به دست آورد.

سالن رقص در سالهای اخیر، و نه فقط در ایالات متحده، شاهد رونق بوده است. سالن رقص مدرن در سراسر جهان، از جمله در London’s Pussy Palace و Let’s Have Kiki از این دست هستند. رقصنده های مدرن حتی توسط جریان اصلی تبلیغات حمایت شده و حتی در آگهی های تبلیغاتی تبلیغاتی Ax نیز ظاهر می شوند.

آهنگ جدید سام اسمیت و کالوین هریس، تحت نام “وعده ها” منتشر شده است.

ما همه جا هستیم؛ آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
کانال تلگرام ما:
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende

منبع:
https://www.gaystarnews.com/article/sam-smith-ballroom-promises-video/#gs.rA7oTuE

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)