چندروزی است خانواده قدرت و ثروت اکبر هاشمی رفسنجانی، دست به تاسیس موزه ای برای وی زده است!

اگرچه در نگاه اول، این کار برای مردم تلخ و ناخوشایند است امّا بد هم نشد تا عبرتی باشد برای همه که دیگر نسنجیده دست به اقدامی نزنیم تا در آینده برایمان عبرت شود!

در آینده ای نزدیک و فردای آزادی ایران، نباید این موزه ها را تخریب کرد. بگذارید بماند و آینه ای باشد برای عبرت همگان.

موزه ی غارت؛
اکبر هاشمی رفسنجانی یکی از غارتگران بیت المال در ۴ دهه حکومت ظالمانه رژیم ج.ا بوده است که اکنون این مافیای قدرت و ثروت آخوندی از پدر به فرزندان به ارث رسیده و آنها برای فخرفروشی و به بهانه یادمان ساده زیستی خود، اینگونه موزه ای را درست کرده اند!
بد نیست همه سران ج.ا به همراه فرزندانشان موزه هایی نیز برای قدرت و ثروت اندوخته خود به نمایش بگذارند تا درس عبرتی شود برای مردم و طبل رسوایی باشد برای حاکمان ظالم ایران!

 نگاهی به برخی از غارت ها و ثروت های بادآورده خانواده اکبر هاشمی رفسنجانی !!!

– پرداخت سالیانه ۵.۰۰۰.۰۰۰ دلار به مدت ۱۳ سال به مهدی هاشمی رفسنجانی به عنوان پورسانت توسط شرکت نفتی استات اویل!
– فعالیت اقتصادی ویژه فائزه هاشمی رفسنجانی در کانادا ( وی دارای یکی از بزرگترین و مجهزترین شرکتهای ساختمانی است که در مناطق جنگلی اقدام به ساخت ویلاهای بسیار شیک می نماید.)
– یاسرهاشمی با استفاده از نفوذ پدر در شهرداری تهران توانست ۴۵.۰۰۰ متر مربع از اراضی پارک چیتگر را تحت عنوان فدراسیون سوارکاری کشور در اختیار بگیرد.
– مهدی و محسن هاشمی دارای شرکت های تجهیزات نفتی در انگلستان و نیز برخی از کشورهای آفریقایی می باشند که از مهمترین شرکت ها در مناقصه های نفتی ایران و خاورمیانه محسوب می شوند.
– فاطمه هاشمی رفسنجانی درحال حاضر حدود ۲۰۰.۰۰۰ مترمربع از گرانترین زمین های منطقۀ آزاد تجاری کیش را در اختیار دارد که با شراکت عمویش محمد هاشمی، سرمایه گذاری های کلانی را در این منطقه انجام داده اند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)