ستاره غریبه و Riverdale، شانون پرستر، می خواهد که آشکارسازی او به عنوان دوجنسگرا به جوانان کمک کند.

پرستر که نقش برجسته محبوب بارب را در داستان علمی تخیلی Stranger Things بازی کرد، سال گذشته و در توییتر آشکارسازی کرد. او پس از آشکارسازی، در رابطه با نحوه نمایش همجنسخواهانه با طرفداران Riverdale درگیر بود.

او در آن زمان گفت: “من معمولا این کار را انجام نمی دهم، اما اکنون مثل بقیه بر این باورم که زمان خوبی برای طرح مسائل شخصی است. من اخیرا به عنوان دوجنسگرا برای خانواده و دوستانم آشکارسازی کردم. این چیزی است که من هنوز در حال پردازش و تلاش برای درکش هستم و دوست ندارم بیش از حد در مورد آن صحبت کنم.”

او گفت که از زمان آشکارسازی اش، بسیاری از جوانان در مورد گرایش جنسی شان با او صحبت میکنند و به او گفته اند که آشکارسازی او کمک کرده است تا شجاعانه آشکارسازی کنند.

او به People گفت: “این چیزی است که برای من اهمیت دارد. این بهترین تعریف و تمجیدی است که تا به حال دریافت کرده ام.”

مهم نیست که جنسیت شما چیست:
این بازیگر ۲۱ ساله در تور تبلیغاتی فیلم جدیدش در Netflix، “سیرا بورگز یک بازنده است” جدید  خود یک بازنده است و گفت که می خواهد الگوی خوب باشد.

او گفت: “من دوست دارم که ما در جامعه به جایی برسیم که جنسیت در آن اهمیتی نداشته باشد، اما در حال حاضر،  آشفتگی و اختلافات زیادی پیرامون این موضوع، وجود دارد که واقعآ نباید وجود داشته باشد.”

پرسر گفت که خود را ” یک الگوی کامل” نمی داند، اما می خواهد “سعی کند جوانان را تشویق کند و کسی باشد که جوانان بتوانند به او به عنوان الگو نگاه کند”.

او گفت: “من همیشه در مورد آنچه که من به عنوان یک کودک به آن نیاز داشتم فکر می کنم، چه چیزی برای من اهمیت بسیار اهمیت داشت؟ اگر کسی می تواند با دیدن من احساس تنهایی کمتری کرده و احساس کند که بیشتر درک شده، این برای من کافی است.”

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
کانال تلگرام ما:
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende

منبع:

Stranger Things’ Shannon Purser wants her coming out as bi to help young people

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)