بسیاری از افراد به دلایل مختلف قادر به دریافت کردیت کارت (کارت اعتباری) نیستند. دلایلی مانند حقوق پایین، نداشتن شغل، دانشجو بودن و… اما در دنیای امروز نیاز به کردیت کارت به شدت حس می شود، زیرا بسیاری از خریدهای انترنتی بین المللی و رزور هتل ها و بلیط هواپیما و غیره از طریق کردیت کارت صورت می پذیرد. از این رو دو شرکت بزرگ و معتبر کردیت کارت یعنی Master Card و Visa خدماتی را ارائه داده اند تا همه افراد بتوانند از کردیت کارت استفاده نمایند.
آنها کردیت کارت اعتباری را ارائه کرده اند، به این صورت که شما می توانید کردیت کارت را درخواست کنید و داشته باشید، اما هیج مبلغ بر روی اعتبار آن موجود نیست که شما بتوانید از آن استفاده کنید. در عوض شما می توانید قبل از استفاده خودتان مبلغ مورد را در کردیت کارت خود انتقال دهید (اصطلاحا شارژ کنید) و سپس خرید خود را انجام دهید. از این کردیت کارت ها از جمله کردیت های اعتباری می توان همانند کارت بانکی استفاده کرد. در همه جای دنیا می توان از آنها از طریق بانک ها پول برداشت کرد و یا پرداخت انجام داد، همچنین در بسیاری از فروشگاه می تواند پین کرد (کارت کشید).

لینک درخواست کردیت کارت Master Card برای همه کشورها:

https://www.skrill.com/en/

لینک درخواست کردیت کارت Master card هلند:
https://www.mastercard.nl/nl-nl/consumers/find-card-products/prepaid-cards.html

لینک درخواست کردیت کارت Visa هلند:
https://pay2d.nl/

نکته: درخواست کردن این کارت‌ها رایگان است، اما‌ سالانه مبلغی ناچیزی برای خدمات این کارت باید پرداخت شود.

کانال زندگی در هلند

https://t.me/Life_in_NL

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com