معلم هنر،  اهل منسفیلد، تگزاس، پس از تقریبا یک سال تعلیق از کار به دلیل شکایت والدین و اتهام به “ترویج همجنسگرایی” ، مجددا به کار خود بازگشت.

 زمانی که سال گذشته، استیسی بیلی پس از شکایت والدین دانش آموزان، به تعلیق با حقوق فرستاده شد، جامعه بین المللی به اعتراض به این تصمیم اقدام کرد. او در ماه مه به دادگاه فدرال به دلیل نحوه برخورد مدرسه ابتدایی شارلوت اندرسون شکایت کرد.

این حادثه در ماه آگوست سال گذشته و در آغاز ترم تحصیلی، زمانی که او در ابتدای ماه اوت ماه عکسهای دوستان، خانواده و شریک عشقی اش را با کودکان به اشتراک گذاشت، رخ داد. مدت کوتاهی پس این حادثه، او توسط منطقه آموزش و پرورش منطقه منسفیلد در تعلیق با حقوق و دستمزد قرار گرفت.

بر اساس گزارش استار تلگرام، او اکنون قرار است که سال تحصیلی جدید را دبیرستان لیک ریج آغاز کند. او به دانش آموزان کلاس های ۹ تا ۱۲ تدریس خواهد کرد.

وکیل او، جیسون اسمیت، گفت که شغل جدید برای بیلی که تاکنون مشغول تدریس به دانش آموزان مدارس ابتدایی بوده، تجربه جدیدی خواهد بود.

تلگرام گزارش داد به باور وکیل بیلی، تغییر شغل او به تدریس به کلاس درسی با تعداد بیشتری از دانش آموزان، تلاش عمدی برای خسته کردن او و تشویقش به استعفا است.

مدرسه گفته است که تحقیقات داخلی خود را تکمیل کرده است، با این حال وکیل بیلی میگوید که تحقیق واقعی انجام نگرفته است. 

بیلی در ماه مه در دادخواستی اظهار داشت که او “عکس های پدر و مادر، خانواده،” همسر آینده “، بهترین دوستان و عکس هایی ازدوران کودکی[خودش] خودش را در تلاشی برای جذب دانش آموزان، با آنها به اشتراک گذاشته است.

در دادخواست آمده است: “این روش به طور گسترده ای توسط معلمان دیگر مورد استفاده قرار می گیرد”. سپس [بیلی] اسلایدهایی را به دانش آموزان ارائه کرد که قوانین کلاس، نحوه نمره دهی و انتظارات از آنها را برای طول سال تحصیلی ارائه می داد.

در داخواست آمده است: “چند روز بعد، در آن هفته، وی توسط سرپرست مطلع شد که یکی از والدین درباره بحث درباره” همسر آینده، از بیلی به هیئت مدیره و سرپرست مدرسه، به دلیل ترویج ” همجنس گراییی “شکایت کرده است.”

منطقه مدرسه این ادعاها را رد کرد.

این مدرسه در ماه مه در بیانیه ای به استار تلگرام گفت که بیلی از دستورالعمل های منطقه که بیان می کند که “موضوعات بحث برانگیز” باید به شیوه ای بیطرف و عینی آموزش داده شوند،پیروی نکرده است.

بیلی در ماه مارس با جولی واسکوس ازدواج کرد.

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
کانال تلگرام ما:
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende
منبع:
https://www.pinknews.co.uk/2018/08/11/lesbian-teacher-gay-agenda-texas/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)