به طور سالانه جشنواره بین المللی ELLA، به بهشتی زیبا از زنان تبدیل میشود.

ششمین سال و نسخه تابستانی این جشنواره مدیترانه ایی از ۳۰ اوت تا ۶ سپتامبر ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد.

این رویداد در بزرگترین جزیره بالتیک،دخترانی که به دختران گرایش دارند را جشن میگیرد. این جشنواره در واقع، به طور انحصاری برای زنان همجنسگرا و دوجنسگرای تراجنسی و غیر تراجنسی، با هدف فراهم کردن فضای امنی برای ملاقات و شرکت در فعالیت های سرگرم کننده تابستانی طراحی شده است.

بیش از ۱،۵۰۰ زن از بسیاری از کشورهای جهان، از جمله فرانسه، آلمان، انگلیس، ایالات متحده آمریکا و آمریکای لاتین، در مراسم سال گذشته شرکت کردند.

در برنامه جشنواره چندین فعالیت و رویدادهای مختلف در مکان های مختلف گنجانده شده است.

فعالیت های روزانه شامل گشت و گذار ، یوگا، والیبال و دیگر فعالیت های گروهی در ساحل ELLA است. به هنگام شب، ELLA میزبان شام زیبا و سرگرمی های شبانه خواهد بود.

جشن افتتاحیه این فستیوال در روز ۳۰ اوت برگزار خواهد شد. این مهمانی در بالکن به همراه موسیقی زنده و غذاهای تهیه شده توسط مارک فوش، سرآشپز Michelin خواهد بود.

مجموعه ای از هنرمندان و دی جی های بین المللی از استرالیا، اسکاندیناوی، آلمان و بریتانیا در بالکن برای این جشن و دیگر مهمانی ها حضور خواهند داشت.

علاوه بر این، در روز دوشنبه ۳ سپتامبر، در یک تور دریایی، مهمانان با یکی از قدیمی ترین قایق های ناوگان اسپانیا یک بعد از ظهر را با موزیک و صرف غذای تاپاس سپری خواهند کرد.

لیست کامل رویدادهای اینجا را بخوانید.

جشنواره به سمت کاستاریکا حرکت خواهد کرد:
امسال، ELLA، طرحی ابتکاری برای توانمند سازی زنان لزبین، دوجنسگرا و تراجنسی را در کاستاریکا اجرا خواهد کرد. این رویداد برای بالا بردن آگاهی در مورد هویت، چالش ها و آرزوهای آنها تنظیم شده است.

این ابتکار همچنین شامل فعالیت های اجتماعی و خیریه گوناگون است که هدف آن توانمند سازی این جامعه در بلندمدت است.

علاوه بر این، ELLA یک جشنواره بین المللی در کاستاریکا برگزار خواهد کرد که از ۸ تا ۲۲ مه برگزار خواهد شد. این جشنواره شامل فعالیت های توریستی و گردشی، و همچنین فعالیت های اجتماعی برای جمع آوری کمک های مالی برای پروژه های محلی می شود.

این جشنواره با اولین کنفرانس ELLA Talks کاستاریکا – کنفرانس بین المللی لزبین الهام بخش در San José، کاستاریکا و در تاریخ ۸ مه ۲۰۱۹  افتتاح خواهد شد.

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
کانال تلگرام ما:
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende
منبع:
https://www.gaystarnews.com/article/ella-all-female-festival-celebrates-women-who-loves-women-in-stunning-mallorca/#gs.H6mTQjo

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)