مردی که همجنسگرایان را تهدید به مرگ با چاقو کرد در انگلستان دستگیر شد.

روزنامه نگار بنجامین بوترورت به پینک نیوز گفت که این مرد ابتدا در صبح روز یکشنبه در ایستگاهی بین شهرهای لندن و برایتون سوار قطار شد.

این قطار پر از شرکت کنندگان جشن غرور برایتون و Hove Pride که از بزرگترین جشن های غرور در بریتانیا هستند بود. امسال بیش از ۳۰۰،۰۰۰ نفر در رژه و کنسرت بریتنی اسپیرز شرکت کردند.

بر اساس گفته های بوترورت، زمانی که آن مرد مسافر با دیدن جمعیت مسافران، شروع به فریاد زدن ناسزاهای همجنسگراستیز کرد، هر گونه امیدی به درک و پذیرش دگرباشان جنسی نابود شد.

بوترورت که بخشی از گفته های این مرد را در ویدئویی ضبط کرده و در توییتر منتشر کرده است، گفت: “او فریاد زد که همجنسگرایان بچه باز، بی دین، هوس ران و موجب سرشکستگی پدر و مادر شان هستند.” او گفت که گویش خشن آن مرد سپس با تهدید به خشونت تشدید شد.

بوترورت همچنان ادامه داد:”مرد جمعیت حاضر در قطار را به در آوردن چاقو و کشتن مسافران همجنسگرا تهدید کرد. او گفت که  همجنسگرایان لایق مرگ هستند و ما را به قتل می رساند. او به طور مداوم عبارت “مرد همجسگرا” را فریاد میزد و در صورت مسافران “پف” میکرد. “

بوترورت، که در طول این جنجال “ترسیده بود و تقریبا گریه میکرد” گفت که این واقعه حاصل تحریک نبوده و قطار قبل از اینکه او وارد شود، عملا در سکوت بوده است. او گفت او تا پیش از آغاز فریاد زدها، خواب بوده است.

پلیس حمل و نقل بریتانیا در بیانیه ای به پینک نیوز اعلام کرد که در ساعت ۵:۵۳ گزارش تلفنی از وقوع “سوء استفاده همجنسگراستیزانه نسبت به مسافران” را دریافت کرده است. مقامات سپس مظنون ۲۸ ساله را در ایستگاه قبل از لندن  و به ” جرم اخلال در نظم عمومی، که تحت قانون بریتانیا می تواند شامل تحریک به شورش؛ ایجاد ترس یا تهدید به خشونت؛ و آزار و اذیت، و ایجاد اضطراب باشد،بازداشت کردند.

یک سخنگوی رسمی گفت: “افسران در حال تحقیق برای بازسازی شرایط کامل حادثه هستند.”

بوترورت گفت این حادثه یک یادآوری برای ضرورت جشن غرور بود. او گفت: “هنگامی که حتی نمی توانید قطاری را که از جشن غرور برمیگردد، به سلامت و بدون شنیدن اینکه همجنسگرایان لایق مرگ هستند، به خانه برسانید، مشکلی وجود دارد.”

ویدئو حادثه را میتوانید در زیر ببینید:

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما

‏‎‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia 

وب سایت ما:‏

‏‎صفحه خبر وب سایت :
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‏‎
کانال تلگرام ما:
‏‎همکاران ما:
‏‎‏رسانه همیاری: ‏‎‏
‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
سایت پلنت ترنسجندر:
منبع:

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)