پیام تسلیت سازمان حقوق بشر کردستان به آقای عبدالفتاح سلطانی

دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان:

در پی مرگ نابهنگام فرزند فعال حقوق بشر دربند آقای عبدالفتاح سلطانی، شورای مدیریت این سازمان پیام تسلیتی به قرار زیر صادر کرد:

درگذشت نابهنگام خانم هما سلطانی دختر ۲۷ ساله وکیل زندانی آقای عبدالفتاح سلطانی تاسف و تاثر شدید اعضای شورای مدیریت سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان برانگیخت.

آقای عبدالفتاح سلطانی که از فعالان برجسته حقوق بشر و از موسسان و مدیران کانون مدافعان حقوق بشر است، از سال ۱۳۹۰ در زندان بسر می برد.

شورای مدیریت سازمان حقوق بشر کردستان ضمن تسلیت مرگ فرزند جوان آقای سلطانی و ابراز همدردی با خانواده محترم ایشان، خواهان آزادی فوری و بدون قید و شرط این فعال برجسته حقوق بشر دربند، از زندان است.

تاریخ: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ / ۴ اگوست ۲۰۱۸

شورای مدیریت سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان

 


پیام تسلیت خانواده کبودوند به خانواده سلطانی

 

دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان:  در پی درگذشت نابهنگام خانم هما سلطانی فرزند آقای عبدالفتاح سلطانی وکیل دربند و دوست و هم بندی سابق آقای کبودوند، پیامی حاوی ابراز همدردی از سوی محمدصدیق کبودوند و همسرش خانم پریناز حسنی خطاب آقای سلطانی و همسرش خانم معصومه دهقان ،به قرار ذیل صادر شده است:

جناب دکتر سلطانی و

خانم معصومه دهقان

درگذشت نابهنگام دختر دلبندتان خانم هما سلطانی موجب تاسف و تاثر فراوان گردید،  ما این ضایعه دردناک را به شما دوستان عزیزمان تسلیت عرض نموده و صبر و بردباری را در تحمل مصیبت وارده طلب نموده و خود را در غم آن عزیز ازدست رفته شریک میدانیم. 

محمد صدیق کبودوند

پریناز باغبان حسنی

کردستان.:  ۱۳ مرداد ۱۳۹۷

 

 

 

 

 

 

 

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86_%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82_%D8%A8%D8%B4%D8%B1_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

http://www.hro-kurd.net

https://t.me/rmmkurdistan

http://www.hro-kurd.net

http://www.didban.net

https://www.facebook.com/prmmkkurd1
https://www.facebook.com/DIDBAN.KURDISTAN/?ref=hl
https://twitter.com/prmmkkurd1
https://www.balatarin.com/users/prmmkkurd1/links/submitted

https://t.me/hrokurd

https://www.instagram.com/prmmkkurdistan/

ایمیل:
prmmkkurd1@gmail.com
info@hro-kurd.net

 

 

 

 


نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)