یک آخر هفته رنگین کمانی با مجموعه ایی از بهترین شراب ها،در یکی از شهرهای شلوغ فرانسه، بلایه در فرانسه داشته باشید.

بعضی چیزها خیلی به هم می آیند، مثلا همجنسگریان و شراب. اما به جای نوشیدن یک بطری ۸ پوندی شراب شیلی از تسکو، اکنون می توانید یک آخر هفته با شراب هایی تهیه شده از بهترین انگور های قاره اروپا داشته باشید.

این آخر هفته، که از ۱۸ تا ۲۰ اکتبر امسال، در شهر زیبا، سرزنده و آرام بلایه برای لذت بردن از شراب های خوشمزه اروپا برگزار میشود، فرصتی برای تسخیر این شهر توسط رنگین کمانی ها و پیدا کردن دوستان چدید است.

برگزارکنندگان این رویداد همچنین امیدوارند که بتوانند زمینه های آشنایی شرکت کنندگان با تولید کنندگان شراب را فراهم کنند. شام با تولیدکنندگان شراب اروپا در هتل Citadelle Blaye خیره کننده، بازدید از کارخانه های تولید شراب و مزه کردن شراب های تولید شده برای خبره و تازه کارها، از جمله فرصت ها برای این آشنایی خواهد بود. 

اما اگر هنوز فکر می کنید که نوشیدن رمانتیک ترین نوشیدنی جهان در یکی از کشور های پرطرفدار در جهان، به اندازه کافی عاشقانه نیست، باید در برداشت خود تجدید نظر کنید. در حین این رویداد، شما همچنین فرصت لذت بردن از نوشیدن شراب به هنگام غروب در مکان های مختلف را خواهید داشت. فرصتی مناسب برای دادن پیشنهاد ازدواج به عشق زندگی تان، اینطور نیست؟

شراب به همراه با غذاهای متنوع:

مطمئنا همه مصرف این میزان الکل می تواند حتی برای زوج های سر سخت زیاد باشد. خوشبختانه، شما می توانید با شرکت در کلاس های یوگا و ورزش دستجمعی در طی این روزهای تعطیل، بدن خود را از سموم تصفیه کنید. سپس کسانی که به دنبال شیطاننت و خوش گذرانی بیشتری هستند، می توانند در طول شب در  Saturday Wine Soiree به شادی و پایکوبی بپردازند.

پاتریک برنی، مدیر اجرایی این جشنواره می گوید هدفشان از این رویداد گرد آوردن جامعه دگرباشان جنسی به بهانه شراب است. 

او گفت: “ما  ایده گردهم آوردن همجنسگرایان زن و مرد، دوجنسگرایان و تراجنسی ها در محیطی دوستانه و پذیرا، جایی که آنها میتوانند در ترکیبی زیبا کمی بیشتر در مورد شراب یاد بگیرند را می پسندیم.”.

اگر شما به دنبال گذراندن یک آخر هفته رمانتیک و یا یک سفر تنها برای لذت بردن در ماه اکتبر خسته کننده هستید، آخرهفته رنگین کمانی شراب اروپا بهترین گزینه است که دست کم به شما فرصت نوشیدن شراب های مورد علاقه تان را میدهد. 

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما:

وب سایت ما:‏
‏‎صفحه خبر وب سایت :
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‏‎
کانال تلگرام ما:
‏‎همکاران ما:
‏‎‏رسانه همیاری: ‏‎‏
‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
سایت پلنت ترنسجندر:

منبع:

First European Gay Wine Weekend launches this year with sunset drinks in beautiful French town

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)