به جرات میتوان گفت که استکهلم پایتخت رنگین کمانی اسکاندیناوی است. تنوع، شمول، و به ویژه جامعه دگرباشان جنسی برای مدت بسیار طولانی در راس دستور کار دولت قرار داشته است. هفته آینده، استکهلم برای سومین بار در سه دهه، میزبان جشن غرور اروپا، Europride 2018 خواهد بود.

و درست در چنین زمانی، این شهر با انتشار نامه ایی سرگشاده، همه،اعم از دوستداران، متنفران و مرددها را به تجربه کردن شهر و لذت بردن از تنوع آن دعوت کرده است.

این نامه سرگشاده روشی برای استقبال از جامعه جهانی برای ورود به شهری است که بر اساس ایده جامعه شمول پذیر و باز، با دموکراسی در هسته آن بنا شده است.

استکهلم یک شهر منحصر به فرد در رویکرد خود به باز بودن و دسترسی است. پایتخت سوئد، که در ۱۴ جزیره قرار دارد، به خاطر جامعه رنگارنگ دگرباشان جنسی اش مشهور است.

با این حال، فراتر از جنسیت، این شهر به خاطر ارزش های مترقی اش در صدر شهرهای دنیاست و افتخار می کند که، صرف نظر از اینکه افراد از کجای دنیا می آیند و یا چه کسی دوست دارند، شهری برای همه باشد.

استکهلم همچنین به داشتن مجموعه هتل ها، رستوران ها و جاذبه هایی که دگرباش پذیر هستند، افتخار میکند.  کارزار جدیدی در استکهلم به نام “شهر باز” که با همکاری دگرباشان جنسی آغاز شده، به مهماندوست بودن این شهر میپردازد. اطلاعات بیشتر در مورد این کارزار در www.StockholmLGBT.com قابل دسترسی است. اطلاعات بیشتر در مورد این شهر را در www.VisitStockholm.com پیدا کنید.

از تماشای ویدیوی زیر، به عنوان پنجره ایی به جوهره سوئد، لذت ببرید. اما صادقانه بگوییم، هیچ چیز جای سفر به پایتخت سوئد را نمیگیرد.

 

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما:

وب سایت ما:‏
‏‎صفحه خبر وب سایت :
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‏‎
کانال تلگرام ما:
‏‎همکاران ما:
‏‎‏رسانه همیاری: ‏‎‏
‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
سایت پلنت ترنسجندر:

منبع:
https://www.gaystarnews.com/article/stockholm-lgbt-challenge-europride/#gs.3o5IW3Y

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)