رویدادهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی چند ماه اخیر، رژیم حاکم بر ایران را با وضعیتی دشوار مواجه ساخته و حکومت، برای نجات از این شرایط بحرانی از هر وسیله ای که بتواند بهره می جوید.

منحرف ساختن افکار عمومی از مشکلات اصلی کشور، یکی از شگردهای ملاها برای ادامه حکومت ننگینشان است.

بارها دیده ایم که شخص رئیس جمهور یا نمایندگان مجلس، مسائلی را مطرح می کنند که رسانه ها را برای هفته ها به خود مشغول می سازد بدون اینکه خروجی قابل ملاحظه ای برای مردم داشته باشد.

مطرح شدن اپلیکشن “روبیکا” که مشکلات و ابهامات زیادی دارد نیز در همین راستا قابل ارزیابی است.

سرمایه گذاران و طراحان این اپلکیشن مشخص نیستند اما صدا و سیمای میلی در برنامه های مختلف به تبلیغ آن می پردازد.

از سوی دیگر بحث های حاشیه ای درباره این اپلیکیشن به سطح جامعه کشیده شده و بسیاری بر این باروند که برخی نهادهای امنیتی پشت این ماجرا قرار دارند.
بخش دیگر این داستان به سوار شدن برخی سلبریتی های حکومتی بر قطار تبلیغ روبیکا اختصاص دارد که با اعتراضات زیادی نیز همراه شده است.

پیشتر “روح الله زم” مدیر کانال آمدنیوز نسبت به وارد شدن “عادل فردوسی پور” به بازی روبیکا و تبلیغ این اپلیکیشن اعتراض کرده بود.

همچنین شاهد بودیم که “رامبد جوان” مجری خندوانه که اسپانسر برنامه اش، روبیکا می باشد طی یک مصاحبه اذعان داشت که قرعه کشی برندگان این برنامه به صورت غیر زنده برگزار می شود.

همین امر موجب ایجاد تردیدها درباره صحت این قرعه کشی شد و بر حاشیه ها درباره رابطه رامبد جوان و روبیکا افزود.

آخر سخن اینکه چنین بازی هایی که توسط سلبریتی های حکومتی همچون رامبد جوان به آن دامن زده می شود، هدفی جز مشغول ساختن بیهوده مردم ندارد و ملت ایران باید هوشیار بوده و با اتحاد هرچه بیشتر به دنبال هدف واقعی یعنی سرنگونی رژیم باشند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)