امروزه و در اوج پدیده ای تحت عنوان ” انفجاراطلاعاتی ” ، هرروزه سیل اطلاعات از سوی مراکز مختلف بسوی مردم عرضه می شود که نیاز به بررسی باز بینی برای حقیقی و یا غیر واقعی بودن دارد . اخیرا در یک ویدیو از سوی یک فرد فعال در ” شبکه های اجتماعی ” ، ویدیو یی به اشتراک و در وعرض دید عموم نهاده شده است که در آن سندی از سازمانی تحت عنوان ” سازمان شفافیت ایالات متحده آمریکا ” به نمایش در آمده است . بر اساس این سند، ” خانم ” مسیح علی نژاد ” در اجرای طرحی به نام ” چهارشنبه های سفید ” که در آن از زنان ایرانی خواسته می شود ” حجاب اجباری ” را به چالش بکشند ، طی سالهای ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ طی اقساط مختلف مبلغی در حدود ۴۰۰ هزار دلار از سازمانی به نام ” Broadcasting Board of Governors” که به اختصار BBG خوانده می شود دریافت داشته است . البته این سازمان خود را از دولت آمریکا مستقل اعلام کرده است ، اما صدای آمریکا که ” علی نژاد ” در آنجا فعال است خود را به این شکل معرفی می کند : ” VOA is part of the Broadcasting Board of Governors, the government agency that oversees all non-military, U.S. international broadcasting. It is funded by the U.S. Congress. ” ( صدای آمریکا که بخشی از BBG است که خود یک سازمان دولتی است که که خبر رسانی بین المللی غیر نظامی را بعهده دارد ، این سازمان بوسیله کنگره امریکا بنیاد شده است .البته در دولتی بودن سازمان عریض و طویلی مانند BBG و ” صدای آمریکا بزبان فارسی ” شکی نیست ،
در مراجعه به سایت ” سازمان شفافیت ” که هرگونه نقل و انتقال مالی دولتی به اشخاص در آن ثبت می شود ،و جستجوی نام ” معصومه علی نژاد قمی ” متوجه می شوید که ایشان طی دوسال مبلغی در همان حدود از این سازمان دریافت داشته است . که در سال ۲۰۱۵ ، ۸۰ هزار ، ۲۰۱۶ ۴۰ هزار ، ۲۰۱۷ ، ۹۰ هزار دلار و در سال ۲۰۱۸ و تا کنون حدود ۴۰هزار دلار دریافت داشته است . بر اساس مبالغ و خلاصه سالانه سازمان شفافیت از ۲۰۱۴ تا کنون ایشان مبلغی در حدود ۵۰۰ هزار دلار دریافت داشته است .
با کلیک بر روی تصویر به سایت شفافیت مالی منتقل می شوید .

مسئله از آنجا برای ما ایرانیان اهمیت پیدا می کند که BBG هدف خود را حمایت از کوشندگان در راه دمکراسی در تمامی جهان اعلام می کند و در صفحه اول خود تصویری از معترضان اوکرایینی سوار بر تانک بعد از فرار ” یانوکویچ ” در سال ۲۰۱۴ را به نمایش می گذارد که نتیجه تحرکات ماجرا جویانه آمریکا در موضوع اکراین به ” جداشدن ، کریمه ، از اکراین و وقوع جنگ داخلی خانمانسوزی در آن کشور است که تا کنون هم ادامه دارد .
به موضوع خودمان بر میگردیم ، خانم ” علی نژاد ” باید به افکار عمومی پاسخ دهد که راه اندازی مبارزات با حجاب اجباری تحت عنوان ” چهارشنبه های سفید ” به سفارش BBG بوده است یا نه ؟ و ایشان این ۵۰۰ هزار دلار رابرای دستمزد به راه اندازی ” چهارشنبه های سفید ” گرفته اند و آیا روسای سفارش دهنده این برنامه به ایشان ، قصد ایجاد دمکراسی در ایران از نوع آنچه که در اکراین و لیبی و عراق و افغانستان ایجاد کردند را دارند ؟
با کلیک بر روی تصویر به سایت BBG منتقل می شوید .

اگر ” مسیج علی نژاد ” این مبلغ کلان را گرفته باشد ؛ که ظاهرا گرفته است پس وی نه برای مردم خود ، آزادی و سربلندی کشور خود که برای پولی که از خارجی یعنی آمریکا می گیرد که آن کشور هم هیچ تعهدی به آینده و سرنوشت مردم کشوری به نام ایران ندارد ، فعالیت می کند . یعنی ایشان پول و مزد معینی می گیرد تا سفارش معینی ، برای مقاصد معین یک دولت خارجی که می دانیم نه به دبنال منافع مردم ما که بدنبال منافع نامشروع خود در کشور ماست را بر آورد .
بر فعالین امور سیاسی که از خارجی پول می گیرند و می دانند که خارجی در صدد ایجاد جنگ داخلی در کشورشان و حمله به کشور مادری اشان تحت عنوان ” دخالت بشر دوستانه است ” باید لعنت فرستاد و آنان را ” طرد کرد . مبارزه با ج.ا. نه با برنامه های مشکوک “آمریکا “و شخصیت های خائن به منافع ملی که باید از سوی خود مردم و با رهبری شخصیت های شناخته شده و متعهد به سرنوشت مردم و کشور صورت گیرد .
کلیک کرده به سایت دریافت های سالیانه منتقل می شوید .

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)