روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران در شبکه‌های اجتماعی و در دفاع از وکیل‌مان نسرین ستوده، در طوفان توییتری شرکت می‌کنیم.

زیرا:

– زیرا نسرین ستوده شجاعانه از حقوق ما دفاع کرده است.

– نسرین ستوده شجاعانه از دختران خیابان انقلاب که به حجاب اجباری معترض‌اند در دادگاه‌ها دفاع کرده است و اینک هزینه این دفاع را در زندان می‌پردازد.

– نسرین ستوده به وکلای انتصابی قوه قضاپیه در دفاع از متهمان سیاسی و امینیتی اعتراض کرده است.

او انتخاب ​آزادانه ​وکیل را حق شهروندان و انتخاب موکل را حق وکلا می‌داند و دخالت قوه قضا​ییه​ در این امر را شکستن حریم​ آزادی شهروندان می‌داند.

– از نسرین ستوده حمایت می‌کنیم زیرا نمی‌خواهیم به بدعهدی متهم شویم. تاریخ کشورمان به یاد خواهد داشت که مردم، مدافعان واقعی حقوقشان را تنها نگذاشته‌اند.

توجه کنیم:

برای دیده شدن خبر نسرین ستوده همه ما باید در یک روز و یک زمان پیام‌هایمان را منتشر کنیم تا در انبوه توییت‌های فوتبال و اخبار دیگر، نام و هشتگ #FREENASRIN در خبرها، داغ و به اصطلاح ترند شود.

۱- در روز چهارشنبه راس ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران فرستادن توییت‌ها را شروع می‌کنیم!

۲- استفاده از یک هشتگ مشخص و نه هشتگ‌های از پیش استفاده شده یا متفاوت، کمک می‌کند تا خبر داغ شود. لطفا روز چهارشنبه همه از هشتگ #FREENASRIN استفاده کنیم.

۳-اگر هر نفر از دوستانش دعوت کند تا به این طوفان بپیوندد، به معنی این است که کمک کرده است تا خبر وضعیت نسرین ستوده در بین خبرهای داغ دنیا دست به دست بچرخد و در رسانه‌ها و سیاستمداران به چشم بیاید. یادمان باشد او نسرین ستوده است و ما در روزهای سخت پیش رو او را در کنارمان نیاز داریم!

۴- ساعت قرار به وقت سایر کشورها:

اروپای مرکزی: ساعت ۱۸:۰۰

لندن: ۱۷:۰۰

امریکای شمالی به وقت شرق امریکا و کانادا: ۱۲ ظهر.

 

Join to TWITTER STORM for Support Nasrin Sotoudeh, the Iranian imprisoned human right lawyer. 

 

Please Note! 

۱-    Use the SAME HASHTAG: For making her tweet “Trend,” write some sentences due to her situation (or anything due to an imprisoned human rights defender) and use hashtag #FREENASRIN. Using the same hashtag is very important to bring the name up! 

 

۲-    Sending tweets on the SAME DAY, WEDNESDAY, at the SAME TIME, ۲۰.۳۰ in Iran۱۸.۰۰ in Brussel, 17.00 London, 12. p.m. North America (Est: 12.00, Gst: 11.00 a.m. & Pst: 9.00 a.m.) 

 

You all can use the posters which are attached to this mail. 

Please! Help Nasrin with your words!

 Make Nasrin’s voice loud! 

Invite people to join this storm! 

 

You can find some information about Nasrin’s arrest in the link below: 

https://www.telegraph.co.uk/news/2018/06/13/iran-arrests-human-rights-lawyernasrin-sotoudeh-criticised-judiciary/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)