سیاه بازی نکنید، شما همتون سرُ تَه یه کرباسین

به جای مهناز افشار،مادر نوزادانی که قربانی شیر خشک آلوده شدند،دعوت کنید! از دختران مظلوم خیابان انقلاب دعوت کنید که از سلامتیشان خبری در دسترس نیست.

توئیت مهناز افشار بازیگر سینما با واکنش های متعددی در فضای مجازی رو به رو شده است. او در واکنش به دعوت مراسم افطار رئیس جمهور نوشته است:«به جای من آتنا دائمی٬ فعال حقوق بشر و زندانی سیاسی، را که  به تازگی در زندان قرچک ورامین ۳۰ ساله شده و اکنون در زندان اوین به سر می‌برد٬ دعوت کنید .»

در ذهن مردم این سوال مطرح می شود که آیا مهناز افشار فرق بین قوه قضاییه و قوه مجریه را نمی داند و نمی داند که بازداشت ها و صدور احکام در اختیار قوه قضاییه است نه رئیس جمهوری؟

عده ای هم ازدواج او با یاسین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی محمود احمدی نژاد که به توقیف و محدود کردن روزنامه ها و رسانه ها معروف بود را یادآور می شوند.

عده ای هم به واردات شیرخشک های آلوده توسط همسر مهناز افشار اشاره دارند که در مقطعی گفته شد به نوزادان آسیب زده است. مهناز افشار شش ماه پیش در این باره گفت:« این که مطرح می‌کنند شیرخشک فاسد وارد کرده و باعث کشته شدن بچه‌ها شده، جنایتی نیست که بتوان از کنار آن گذشت، همسر من هفت ماه بابت پرونده‌ای که برایش تشکیل شده به زندان رفته و پرونده او هنوز باز است و با این فضاهایی که علیه او درست شده بعید نیست محکوم هم بشود ولی اجازه بدهید محکوم بشود بعد ببینید به چه چیزی محکوم شده.»

عده ای هم پیشنهاد کرده اند بهتر است خانم مهناز افشار پیشنهاد می داد به جای او مادر نوزادانی که قربانی شیرخشک آلوده شده اند دعوت می شدند.
افرادی مثل مهناز افشار با گرم کردن سر جوانان مردم را از هنرمندان اصلی دور میکند که با دفاع یک خط در میان از جنبش، اپوزیسون اصلی را از هدفشان دور میکند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com