پیش درآمد، احمدی نژاد، کسی که از همه مدرک دارد…!:

ایام دعوا بین احمدی نژاد و خامنه ای را به یاد دارید؟ داستان دعوا به قرار زیر بود:

–          در جمهوری اسلامی، وزیر اطلاعات و خارجه و کشور، طبق یک قانون نانوشته باید ابتدا به تایید رهبر برسند، بعد به عنوان وزیر به مجلس معرفی می شوند.
–          مصحلی، وزیر اطلاعات وقت، از نزدیکان رهبر است.
–          احمدی نژآد، مصلحی را مجبور می کند که یکی از نزدیکان احمدی نژاد را به عنوان معاون وزیر اطلاعات بپذیرد.
–          آن معاون وزیر، بنا به دستور احمدی نژاد، شروع می کند به کپی جمع کردن از مدارک مهم در وزارت اطلاعات که در آن، از فساد مالی سران رژیم گرفته تا اعمال تروریستی خارج از کشور، وجود داشته است…!
–          احمدی نژآد و تیم او، این اسناد را برای روز مبادا، از وزارت اطلاعات خارج می کنند تا به قول معروف، از خامنه ای و دیگر سران نظام، مدرک داشته باشند.
–          مصلحی سعی می کند جلوی معاون مذکور را بگیرد، اما احمدی نژاد او را بر کنارم می کند. خامنه ای از مصلحی حمایت میکند و احمدی نژآد به نشانه اعتراض، چند روز از خانه خارج نمی شود…!
یکی از اخلاق های بامزه احمدی نژاد، بی آبرو کردن دیگر شغال ها است…! دهانش را باز می کند و آبروی طرف را می برد. مانند دیگر سران رژیم به این نمی اندیشد که این کارش، ضربه به کل نظام است…! در حقیقت، دیگر سران نظام، جرات چنین کاری را ندارند، چون مانند احمدی نژآد، هزاران صفحه مدرک وزارت اطلاعات در اختیارشان نیست!

به یاد بیاورید که سه سال پیش، احمدی نژآد رسما محسن رضایی را به قاچاق سیگار متهم کرد، و یا اخیرا در مجلس، فیلم رشوه گرفتن برادر رییس قوه قضاییه و مجلس را پخش کرد.

به یاد بیاورید که اخیرا مطلبی از احمدی نژاد در جاهای مختلف نقل می شود که او گفته است که مدارکی علیه شخص خامنه ای دارد که اگر رو کند، خامنه ای، عبایش را بر سر کشیده و فرار می کند..!

انفجار مرکز یهودیان در آرژانتین:

آرژانتین کشوری است که بیشترین تعداد یهودیان را در آمریکای جنوبی، در خود جا داده است، قریب نوزده سال پیش، تروریست ها در مهمترین  مرکز یهودیان بمب گذاری کردند که به کشته شدن قریب هشتاد نفر انجامید.

انگشت اتهام ها به سمت ایران نشانه رفت، کشوری که خواستار حذف اسراییل از روی نقشه است و سران آن، بی هیچ اتهامی از کشتن یهودی ها دفاع می کنند و در آن سالها، ایران عملیات های مشابه بسیار انجام داده بود.

مدارک موجود نیز تا حد زیادی این انفجار را کار دولت ایران نشان می دهد و قاضی آرژانتینی، حکم جلب شش نفر از سران رژیم را صادر کرد، از جمله: محسن رضایی (بنیانگذار سپاه، وزیر کنونی دفاع، و هاشمی رفسنجانی!)

حال اخیرا دولت احمدی نژاد، قراردادی را با طرف آرژانتینی منعقد کرده که به سیستم قضایی آرژانتین مستقیما اجازه می دهد از متهمین (شامل رفسنجانی و محسن رضایی)، بازجویی کنند…!! (الجزیره)

حال به این نکته توجه کنید که هاشمی و رضایی، رقبای جدی انتخابات دور آینده ریاست جمهوری هستند و احتمالا آنها به همراه مشائی در انتخابات کاندید می شوند.

به یاد بیاورید که قریب چهار سال قبل، زمانی که محسن رضایی برای انتخابات سال 2009، کاندید شده بود، احمدی نژاد رسما در سخنرانی خودش، او را متهم به قاچاق سیگار کرد. هر چند اتهام احمدی نژآد مبنتی بر واقعیت بود و محسن رضایی، قاچاقچی است، اما مساله اینجاست که هیچ یک از سران این رژیم خونخوار، تا کنون به بی آبرو کردن یکدیگر در ملا عام اقدام نکرده بودند و دعوای خود را در پنهان انجام می دادند.

به نظر می رسد احمدی نژاد تلاش دارد که اینبار، به  افشاگری خود، بعد بین المللی ببخشد…!

هر چند که این به نفع مردم است و هر چقدر سران این رژیم، یکدیگر را بیشتر افشا کنند، این مردم ایران هستند که سود می کنند و با ماهیت این رژیم کثیف، بیشتر آشنا می شوند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)