نامه اعتراضی و افشاگرانه به حسن روحانی

حجت الاسلام حسن روحانی

با سلام؛

همانگونه که شخصا” اطلاع دارید اینجانب تحت شکنجه الکترونیک و سوءقصدهای الکترونیک با ارسال امواج از راه دور به میکروچیپ ایمپلنتها یا فرستنده-گیرنده های بسیار ریز کار گذاشته شده توسط وزارت اطلاعات در سر و مغزم قرار دارم. مدتیست که این شکنجه های الکترونیک و سوءقصدها توسط وزارت اطلاعات دولت شما بسیار افزایش پیدا کرده است و سوءاستفاده ها از این تکنولوژی سری که از خارج خریداری شده است بسیار افزونتر از قبل گردیده است. لینک یک مقاله توضیح دهنده علمی در مورد این تکنولوژی:

http://www.melimihani.org/?p=1400
با وجود اینکه اینجانب به دلیل شدت حملات و سوءقصدهای الکترونیک و شکنجه و اذیت و آزار الکترونیک ماموران شما به هلند پناهنده شده ام ولی متاسفانه وزارت اطلاعات شما با اعزام ماموران کنترل و شکنجه الکترونیک اینجانب به هلند بصورت پناهندگان جعلی، اینجا را هم به جهنمی از شکنجه ها و سوءقصدهای الکترونیک با ارسال امواج از راه دور بدل کرده است. ماموران اعزامی شما به هلند با مدارکی که وزارت اطلاعات برایشان فراهم کرده پناهندگی گرفته اند و با خیال آسوده به کنترل؛ شکنجه و سوءقصدهای الکترونیک به اینجانب با ارسال امواج ادامه می داده و بویژه قلب و سر اینجانب را مورد هدف قرار میدهند.

نکتهء بسیار قابل توجه این است که حتی فرزندان شما و خامنه ای هم به اینجانب متصل شده و به ارسال امواج شکنجه کننده و بسیار دردزا از راه دور مبادرت می نمایند. البته این زیاد عجیب نیست چرا که خود شما در چند موردی که از طریق این تکنولوژی به اینجانب متصل شدید اقدام به ارسال امواج شدیدا” شکنجه کننده نمودید که جای بسی تاسف است؛ چرا که مردم فریبی مثل شما دم از حقوق شهروندی نیز می زند. [منظور از “متصل شدن” این است که: از طریق دریافت سیگنالهایی که میکروچیپ ایمپلنتها به خارج از سرم ارسال میکنند با دستگاه فرستنده-گیرندهء سیگنالها و امواج؛ و کامپیوتر مرتبط با این دستگاه؛ ماموران و اشخاص متصل می توانند با من حرف بزنند؛ هر چه را که میبینم ببینند و مرا شنود نموده (صدای مرا بشنوند) همچنین با تجهیزات جانبی مرتبط به دستگاه (کلاه کاسک ویژه الکترونیکی) که بر روی سرشان قرار میدهند حتی میتوانند افکار مرا بفهمند (رجوع شود به مقاله علمی معرفی شده)]
مقامات دولت شما همچنین شخصیتها و مقامات ثروتمند کشورهای عربی حوزه خلیج فارس را از طریق تکنولوژی یاد شده به اینجانب متصل نموده و با بسیار مهم و ساخت ایران جلوه دادن این تکنولوژی که از خارج خریداری شده است و با فریفتن آنها از آنها پولهای کلان میلیاردها دلاری دریافت می کنند و به آنها اجازه می دهند تا این تکنولوژی را تجربه کنند و به اینجانب امواج شکنجه کننده و مرگبار ایجاد کننده درد و حمله قلبی ارسال نمایند؛ در این مورد نقش وزیر خارجه شما ظریف و وزیر اطلاعات علوی نقشی اصلی و پر رنگ است و محمد جواد ظریف حتی مقامات اروپایی را برای خود شیرینی و دستمال بدستی برای آنان و تجربه این تکنولوژی به کرات به اینجانب متصل کرده که حاصل این متصل شدنها نابودی زندگی اینجانب و شکنجه شدید و درد و اذیت و آزار دائمی بوده است.
مقامات دولت شما بویژه محمد جواد ظریف بدون اجازه اینجانب یا هماهنگی با اینجانب بدون اطلاع قبلی بطور ناگهانی مقامات و وزرای خارجه کشورهای مختلف را به اینجانب متصل می کند و مزاحمتها و اذیت و آزار و شکنجه های الکترونیکی که وی باعث آن شده با توجه به اینکه از طریق این تکنولوژی میتوان هر چه را که میبینم دید و مرا شنود نمود موجب نابودی حریم خصوصی اینجانب نیز گردیده است.
راستی به چه حقی و بر طبق چه قانونی بدون اجازهء اینجانب، خود و اشخاص دیگر را به اینجانب متصل می کنید که با دیدن همه چیز از چشمانم و شنیدن همه چیز دقیقا” مانند این است که کسی بدون در زدن وارد خانه تان و حریم خلوت شخصی تان شود. تعداد این متصل شدن های بی اجازه چندین مورد در روز می باشد.
بر اساس کدامین قانون و کدام حقوق شهروندی و به چه حقی فرزندان و مقامات و وزرای شما با متصل کردن خود و همراه آوردن و متصل کردن اشخاص و شخصیتهای خارجی همراه خود وارد حریم خصوصی اینجانب شده و امواج شکنجه کننده و سوءقصد ارسال می کنند تا برای آن مقامات خارجی دستمال بدستی و خودشیرینی کنند آنهم به قیمت شکنجه شدن و نابودی زندگی اینجانب به عنوان یک ایرانی آزادیخواه. پسر شما بطور دائم مزاحم اینجانب بوده و به اینجانب امواج شکنجه کننده و بسیار دردزا ارسال نموده و با دوست دختر خارجی اش به اینجانب بطور مکرر متصل می شود. چرا مجتبی خامنه ای و پسر شما از مقام و موقعیت پدرانشان به این آسانی و راحتی سوءاستفاده میکنند و شما و شخص خامنه ای پاسخگو نیستید! بویژه از زمانیکه مقامات و اشخاص ثروتمند از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس را متصل می کنند و با انواع لطایف الحیل از آنها پولهای کلان میلیاردها دلاری دریافت می کنند تا به آنها اجازه دهند به اینجانب امواج شکنجه کننده و مرگبار ارسال نمایند؛ سوءاستفاده از این تکنولوژی بر علیه اینجانب بسیار افزایش پیدا کرده است ولی شما و مجتبی خامنه ای و ظریف و علوی از طریق این تکنولوژی با شکنجه ناجوانمردانه اینجانب با ارسال امواج پولهای کلان و هنگفتی از آنان دریافت نموده اید. سوءاستفاده و فساد در حدیست که حتی ماموران کنترل و شکنجه الکترونیک اینجانب میلیونر دلاری شده اند. ماموران کنترل و شکنجه الکترونیک اینجانب خود خودسر بودند ولی از وقتی شما و مقامات نظامتان متصل شده و بدون رعایت قانون؛ اخلاق؛ وجدان و انسانیت شدیدا” امواج شکنجه کننده به اینجانب ارسال نمودید دیگر حتی خدا را بنده نیستند و با خودسری هر چه تمامتر اینجانب را در طول شبانه روز با ارسال امواج شکنجه کننده بطور غیر انسانی شکنجه نموده و زجر می دهند و وزیر اطلاعات با وجود آگاهی از این وضعیت هیچ کاری در جهت اجرای قانون و عدالت و متوقف ساختن خودسریها انجام نداده است.

هنگامیکه جلوی مقامات خارجی متصل شده؛ به این جنایت و ظلم و ستم پنهان اعتراض میکنم مقامات و ماموران شما برای ساکت کردن اینجانب کردن مرا به ترور خود و کشتن خانواده ام در ایران تهدید میکنند! بنابراین به صراحت اعلام می دارم که شما و خامنه ای مسئول این جنایت و شکنجه پنهان هستید و هر گونه مشکلی که برای خود و یا خانواده ام ایجاد شود و هر اتفاقی که برای اینجانب و خانواده ام بیافتد شخص شما ؛ و خامنه ای؛ مجتبی خامنه ای؛ علوی و ظریف مسئولید و مسئولیت هر شکنجه و حمله و سوءقصدی بر عهده شمایان است.
به امید رسیدن کشورمان به دموکراسی؛ عدالت؛ آزادی و حقوق بشر

آزاد و پاینده ایران
مهندس شاهین میر محمد حسینی
هفدهم اسفند ماه ۱۳۹۶

برای اطلاعات بیشتر به لینکهای زیر رجوع شود:
http://www.melimihani.org/?p=1407
http://www.melimihani.org/?p=1756
www.electronictorture.com
www.shahinmirhosseini.wordpress.com

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com