بخش دوم: اعتیاد تصمیم‌گیران کشور و روش‌های مخفی قتل‌های زنجیره‌ای

تصمیمات غیرمطقی و بدور از دوراندیشی و براساس سیر در اوهام و خیالات، رفتارهای غیراخلاقی، کلام تحریک کننده، تمایل به قتل و جنایت و عدم اهمیت به سرنوشت مردم… ناشی از اثرات مخرب موادمخدر بر مغز انسان میباشد. اعتیاد فراگیر رهبران و مسولین کشور به مواد مخدر (۱) بهمراه بی کفایتی ذاتی و ضعف علمی، شخصیتی و اخلاقی، مسبب و تشدید کننده بحرانهای روزافزون کشورست. داستانهای جدید روزانه از فساد، رسواییهای اخلاقی و مالی سران حکومت، همانند ویروسی که جامعه ای را آلوده کرده به اختلالات و تغییرات شناختی ناشی از اعتیاد آنان باز میگردد. (۲)
متاسفانه هزینه های بالای جبران ناپذیر تصمیم گیری نادرست با ویرانی مملکت و سیاه بختی عوام پرداخت میشود.
از دیگر عوارض اعتیاد، تمابل به جنایت با قساوت و به فجیع ترین شکل ممکن، در طول ۳۸ سال کاملا مشهود بوده است. ماشین جنایت حکومت نه تنها متوقف نشده است بلکه قتلهای زنجیره ای، بر اساس فتاوای صادره قبلی وقیهان، بانحاء مختلف جهت مهار مخالفین بروشهای مزورانه ای با آسیب به خانواده مخالفین با سرعت ادامه دارد.
سکوت مرگبار مردم در برابر اعدامها و قتلها از مهمترین عوامل مهم افزایش جنایات حکومتست.

مزورانه ترین و مطمئنترین روش در جلوگیری از اعتراضات و بستن دهان عوام، اعدام باتهامات دروغین، بدنبال تهمتهای ناموسی خواهران همیشه در صحنه زینب (۳) و حمل مواد مخدر (۴) میباشد و بیرحمانه ترین آنها اعدام و قتل کودکان، زندانیان دارای نقص عضو مادرزادی (۵)، زنان باردار و مادران شیرده (۶)، تجاوز و سوزاندن زنان (۷) و سلاخی قربانیان (۸).

سوای از قتل عام دهه ۶۰ و قتلهای زنجیره ای که هیچ آمار دقیقی از تعداد قربانبان موجود نیست (۹)، روشهای نوین جنایت بدور از چشم مردم بشکل آسیبهای بیولوژیکی و ابتلای عامدانه زندانیان به بیماریهای عفونی، سرطان، سکته های قلبی و مغزی (۱۰)، مشهودست.

فشار و آسیب به مخالفین، ویرانی زندگی خانوادگی آنها با از بین بردن بستگان در تصادفات ساختگی و یا نشان دادن جنایت بشکل خودکشی (۱۱)، همچنین ربودن دانشجویان و عدم اطلاع از سرنوشت انها (۱۲) از دیگر حربه های کثیف حکومت ست.
اضافه بر روشهای بیرحمانه و فریبکارانه فوق، استفاده از کارمندان وزارت اطلاعات و سپاه در پوشش پزشک و پرستار برای قتلهای مخفی قابل کتمان نیست. فوت نابهنگام مرحومه نازنین دیهمی (مترجم و روزنامه نگار) فرزند استاد خشایار دیهمی در بیمارستان غیرقابل قبول میباشد، چرا که امروزه “آسم” حتی در دورافتاده ترین مناطق محروم کشور قابل پیشگیری و درمانست. لحن شجاعانه پدر متوفی در نامه به خامنه ای و صادق لاریجانی در اعتراض به عدم بررسی فساد مسولین و عدم توجه به فقر مردم، مهمترین دلیل خشم حکومت و ارتکاب این جنایتست: استاد خشایار دیهمی در مکاتبه با صادق لاریجانی چنین مینویسد: “حتی از سر ادب هم نمیتوانم شما را رییس قوه قضاییه خطاب کنم چون انسان محترمی نیستید، بحرف هیچیک از دوستان نیز عمل نمیتوانم کرد که زبان در کام بگیرم چرا که وجدانم قرار و آرام از من میکیرد … سخنان لغو شما و معاونانتان و دادستانهایتان برای من پشیزی نمی ارزد … زبانم بجز صراحت و شفافیت نمیچرخد. آنکس که بیش از شما مسول ست همان کسی ست که که به غلط شما را باین مقام گماشته … بصراحت میگویم شخص آقای خامنه ای، بامید روزیکه شما را در دادگاه صالح رؤیت کنم.”

قتل مخالفین با استفاده از اوباش مسبوق به سابقه میباشد (۱۳)، و امروز گرفتن ماهی از آب گل آلود و سوء استفاده از موقعیتهای پیش آمده در اوج تنفر و اعتراضات مردم به نظام و حوزه های علمیه قتل یک روحانی مخالف حکومت، مرحوم حجت الاسلام جمشید بحری، دکترای الهیات، از روجانیون دگراندیش و منتقد نظام بدستور حکومت و بدست اوباش، بدلیل سخنرانیهای افشاگرانه در مجالس و تشبیه رهبران نظام با حکومت یزید و بنی امیه و اعتراض به ظلم و فساد سران و سکوت مراجع و حوزه های علمیه. با توجه به سوابق متعدد محکومیت در دادگاه ویژه روحانیت بدنبال تحصن مقابل بیت خامنه ای و اصرار بر ملاقات با رهبر بدون ترک محل، دستگیری و محکومیت مجدد بجرم ادعای ارتباط با امام زمان و اعتشاش در بیت رهبری و اقدام علیه امنیت ملی محکوم بزندان میشود. تناقض گویی در معرفی قاتل براساس سنت ۳۸ ساله دروغسازی مسولین مشهودست، ابتدا توسط بازپرس ویژه بعنوان متهمی سابقه دار و قمه کش و سپس انتقال قاتل به تیمارستان امین آباد بعنوان بیمار روانی معتاد بمواد مخدر و الکل توسط قاضی شهرباری.

نکته مشمئز کننده واسفناکتر از جنایت، استفاده تجاری از قربانیان با خروج اعضای قابل پیوند آنها میباشد. خانواده علیرضا افتخاری ۲۴ ساله از قربانیان ۱۳۸۸ از خروج همه اعضای قابل پیوند بدن او خبر داده اند. با توجه باینکه اکثر قربانیان بشکل مخفی بدون حضور خانواده توسط نیروهای امنیتی دفن شده اند این جنایت در آنها قابل انکار نیست.

در اکثر موارد، خانواده ها به سکوت، عدم اطلاع رسانی، عدم چاپ و برگزاری مراسم و درصورت تخطی، آسیب به سایر اعضای خانواده تهدید شده اند.

وقوع چنی قتلهایی در وابستگان نزدیک مسولین نه قابل انکارست و نه قابل اثبات، چرا که حذف پنهان منتقدین داخل حلقه فساد و قدرت بسیار راحتترست. قتل همسر سابق ولایتی در نیمه دهه هشتاد با کمک، و در مرکز تخصصی جراحی محدود یکی از متخصصین بیهوشی پایتخت (دکتر م) از جمله انهاست. مطمئنا ریا، هوسبازی، فساد و اعتیاد مسولین نه تنها برای مردم که برای همسران و اعضای خانواده نیز مشمئزکننده و سبب اعتراض ست. هیچ شکایتی از بظاهر خطای پزشکی توسط همسر معتاد متوفی ارائه نشد. مطمئنا اعتیاد بهترین سلاح برای کنترل چنین پزشکان فاقد وجدانست جهت ادامه جنایات در آینده.

روزی با مشاهده آثار سقوط و نابودی حکومت، با تحریک صدام و آغاز جنگ خانمانسوز ۸ ساله، عوامفریبی با شعارهای حماسی مداحان، بازار شهید و شهادت، همزمان قتل عام کسترده مردم و دانشجویان بیگناه، همه باعث انحراف افکار عمومی از فساد و دزدیهای سران، و تحمیل ۳۸ سال حکومت بر کشور شد، و امروز با آگاهی از تنفر مردم به فقیهان و مسولین و قریب الوقوع بودن شورش و سرنگونی رژیم، تکرار داستان تحریک کشورهای همسایه و شروع جنگی دیگر و حفظ نظام، تصمیماتی در کنار منقل و بافور.
پیش بینی اجبار حضور جوانان بیکار در جبهه ها یکی از علل گسترش عامدانه فقر و بیکاری ست، ولی این آرزو بگور خواهد رفت که فرزندان میهن سپر بلای حاکمان و وابستگان فاسدی شوند که با پول بیت المال سرگرم عیش و نوش در سرزمین کفرند. گذشت زمان داستانسرایی و سرگرم کردن عوام با فریب شهید و شهادت و مداحی و ساختن روایات جعلی.

عملکرد ۳۸ ساله نشان از این واقعیت متقن ست که حاکمان کشور فاسدترین، شیادترین و جنایتکارترین مخلوفاتند، در یک کلام خود شیطان. بر مردم ست با هوشیاری و درایت بازیچه جنگهای زرگری و دعواهای حسن و حسینی راست و چپ، اصلاح طلب و اصولگرا نشده که همه دروغ و نفاقست، و نتیجه ای جز فقر و زندان و مصیبت و مرگ برای عوام و ثروت و شادی و فساد برای حاکمان ندارد، متاسفانه هیچ تلاشی برای حمایت خانواده های فقیر و حتی شناسایی و معرفی انبوه قربانیان گمنامی که در طرفداری گروههای مدعی اصطلاحات جان خود را از دست دادند از طرف اصلاح طلبانی که هدفشان فقط حفظ نظام ست انجام نشده است. اصلاحات بدون حذف کامل ولایت فقیه، فقیهان و حوزویان، محاکمه تمام جنایتکاران، محاکمه همه دزدان و اختلاسگران و بازگرداندن سرمایه های مملکت و مال باختگان، آزادی تمام زندانیان سیاسی و عقیدتی، … بی معنا و فریبی بیش نیست.

کلام آخر ، عامل سیه روزی انسان، انسان ست، سالیانی مبهوت بتهای مادی دست ساز شیادان و امروز فریب دین فروشان و عبادت بتهای ساخت ذهن و مدهوش ارواح معصوم و قبور خالی از جسد.
نه شیادی دین فروشان را پایانیست و نه سیاه روزی عوام نادان بی تعقل. بامید ریشه کن شدن خرافات و نابودی بساط شیادان تاجر دین.

بشرط حیات، در مقاله ای با ذکر نام، به فساد مبلغان اسلام ناب محمدی در مساجد، مراکز فرهنگی و آموزشی در همسایگی باصطلاح شیطان بزرگ، ملبس به جامه ریا و خصوصا ریاکاران غیر ملبس، پرداخته خواهد شد. صاحبان حقیقی هتلها، رستورانها، بنگاههای بزرگ مالی و تجاری، مراگز تفریحی و فروشگاههای بزرگی که با پول حرام دزدی بیت المال توسط سرداران، فقیهان و نمایندگانشان، تاسیس و مشغول تجارت حلال، ارائه گوشت حلال و کسب روزی حلالند. شیادانی که بدنبال ورشکستگی در بازار، با جامه عوام و گاهی ملبس، با افتتاح مسجدی به تجارت مطمئن، پرسود و بی زحمت دین روی آورده و مساجد را محل فساد و اغفال زنان و فرزندان عوام نادان کرده و با رشوه های کلان به برخی از ماموران امنیتی، مقامات فدرال و پلیس، آسوده مشغول فسادند. پزشکان و دندانپذشکانی که به جنایت زیر پوشش خدمات بهداشتی درمانی مشغولند. پیاله بدستانی که زبانشان تمجید کمونیست و سلطنت با رشوه های ولی فقیه ست. سیلستمداران امریکائی (اکثرا دمکرات) که فکر و زبانشان فقط با دلارهای فقیهان میچرخد و رابط بین بهائیان و حکومنتد. ظاهرا تقسیم بندی عوام و خواص مشمول بهائیان نیز میباشد! چه فضای متعفن یست دنیای نفاق.

آهنگ آزادی، رندی و ریا ستیزی لسان الغیب، رحمت خدا براو باد:

عنان به میکده خواهیم تافت زین مجلس
که وعظ بی عملان واجب ست نشنیدن
مبوس جز لب ساقی و جام می حافظ
که دست زهد فروشان خطاست بوسیدن

دکتر حمیدرضا قضاوی
واشنگتن دی سی
۵ شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
Oct 16 / 2017

بخش اول:

هشدار به مدعیان جانشینی امام زمان و خلافت اسلامی (قسمت اول)

توضیحات:

۱. از جمله بالاترین مقام کشور و گروه مشاورین که در خاطرات رفسنجانی، و در اولین چاپ کتاب “شرح اسم ” سال ۱۳۹۱ بطور غیر مستقیم با الفاظی چون بشدت سیگاری، با وجود مجردی بسیار مقروض و تلاش برای گرفتن شهریه از همه مراجع، عاشق پیپ، … اشاره شده است. شایعه سرطان پروستات بهترین توجیه و مجوز برای مصرف مواد مخدرست.
۲. اعتیاد را میتوان نوعی بیماری مغزی مزمن، پیشرونده و عود کننده بحساب آورد که باعث تخریب عملکرد مغز و آسیب رفتاری میشود. مواد مخدر، ساختار، نحوه کارکرد و فعالیت مغز را معمولا بشکل پایدار و بلند مدت تغییر و مستقیم یا غیر مستقیم با تحریک مدار احساس لذت در مغز و سرازیر کردن مقادیر زیادی دوپامین، رفتار، احساسات، درک و شناخت، تصمیم گیری، حافظه، یادگیری، توجه، انگیزه و احساس لذت را هدف قرار داده سبب ایجاد رفتارهای زیانبار و غیر قابل کنترل. تصمیمات نادرست، سرخوشی و نشئگی، احساس انرژی، قدرت، و اعتماد به نفس کاذب، خلسه و رضایت خاطر از رفتارهای خود، رفتارهای جنسی بی پروا، مشارکت در جنایت، رفتارهای نفاق افکن و ضد اجتماعی، بی توجهی و نادیده گرفتن مسولیت، تغییرت و نوسانات خو، و تغییرات شخصیتی و رفتاری میشوند. مهار بخش پیش قدامی قشر مغز سبب نقص در تفکر، قضاوت، اشتباه در محاسبه منافع و هزینه ها با غلو کردن و تخمین بیش از حد مزایا و عدم توجه به خسارات و هزینه ها، اتخاذ تصمیمات تکانشی و سریع با پیامدهای منفی و عواقب وخیم میشود. درحقیقت عدم فعالیت این بخش از مغز همانند رانندگی با ماشین بدون ترمزست.
۳. تهمت و اتهام زنا و ولواط به دکتر علی مظفریان، سنی، عضو برجسته هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و تنها پزشک متخصص جراحی بیمارستان سوختگی، بجرم امتناع از اقتدا و اقامه نماز در منرل غصبی نماینده ولی فقیه حائری شیرازی، اعدام در ملاء عام مقابل سکوت عوام نادان ۱۳۷۱.
تهمت ناموسی به محسن امیراصلانی روانشناس، مربی بعلت تفسیر نوین قران ۱۳۸۵ و عدم حضور خواهران تهمت زن زینب در دادگاه برای اثبات و شهادت دروغ. تهمت لواط به سعیدی سیرجانی …
۴. تهمت حمل مواد مخدر و اعدام سریع زهرا بهرامی (ایرانی هلندی) دستگیر شده در نظاهرات روز عاشورا ۱۳۸۸ حهت مهار اعتراض احتمالی دولت هلند و پیشگیری از تیره شدن روابط سیاسی (مشابه مشکلات پیش آمده با دولت کاناد در قتل زهرا کاظمی، ایرانی کانادایی)
۵. احمد غلامی ۱۳ ساله دهه ۶۰، محسن محمد باقر و طیبه خسروآبادی هر دو قلج مادرزاد اعدام دهه ۶۰، قتل علیرضا توسلی ۱۲ ساله با ضربات باتوم در مراسم ختم ندا آغاسلطان ۱۳۸۸، ربودن و قتل حسین اکبری ۱۶ ساله ۱۳۸۸، سلاخی کارون ۹ ساله بهمراه پدرش حمید پورحاچی زاده، شاعر در قتلهای زنجیره ای.
۶. اعدام حداقل ۱۰۰ زن باردار و شیرده در قتل عام دهه ۶۰، فتانه زارعی حامله و خواهرش فاطمه دارای فرزند شیرخوار، رد درخواست شیردهی و توصیه به کباب کردن نوزاد در تابه توسط دادستان وقت.
۷. تجاوز و سوزاندن ترانه موسوی سال ۱۳۸۸، و تعدادی از زنان قربانی دهه ۶۰ از جمله کتایون اذری، آذر آل کنعان،
۸. مثله کردن عزت الله ابراهیم نژاد حقوق قضایی سال ۱۳۸۸ توسط اعضاء دیروز گروه انصار حزب ا.. و اصلاح طلب و کارگردان سینمایی امروز ده نمکی و فرزند امام جمعه اسلامشهر سردار شیر مهدی صفری تبار.
۹. براساس آمارهای نیمه رسمی از دفتر آیت الله منتظری تعداد قربانیان سال ۶۷ بیش از ۵ هزار نفر و آمار گروههای مخالف خارج از کشور کل قربانیان دهه ۶۰ را بیش از ۲۵ هزار نفر اعلام کرده است. کمسیون حقوق بشر ایران در سوئد به بیش از ۱۱ هزار نفر بین سالهای ۶۰ تا ۶۴ و اعدام بیش از ۵ هزار در سال ۶۷ اشاره دارد. از جمله دلایل عدم آمار دقیق، اعدام همه اعضای خانواده و یا سربه نیست کردن تدریجی آنها در تصادفات ساختگی، و همچنین تهدید بازماندگان به سکوت میباشد. چنین ست بعد از ۳۸ سال افشای دفن قربانیان روستایی در گرگان در باغچه منازل و صحبت از تصادف برادر یکی از قربانیان چند ماه پس از قتل عام. نمونه اعدامهای خانوادگی کم نیست از جمله، تمام فرزندان و داماد دکتر علی گلزاده غفوری ۴ نفر، ناهید تحصیلی و ۳ برادر و خواهر، ۵ خواهر و برادر خانواده رحیمی بهمراه خواهرزاده، کل خانواده مصباح ۸ نفر از جمله فاطمه ۱۳ ساله، اعدام رقیه اکبری منفرد و ۳ برادر (رضا و مریم منفرد هنوز در زندان بجرم دادخواهی)….
۱۰. ابتلا به سرطان بدخیم دکتر علیرضا رجایی و دکتر امید کوکبی در زندان. ابتلا محسن دکمه چی به سرطان بدخیم پانکراس و فوت در زندان ۱۳۹۰ از تجار و بازاریان شناخته شده بازار تهران بجرم کمکهای مالی به خانواده زندانیان و قربانیان، دستگیری همسرش مریم النگی ۱۳۹۵، ابتلا به سرطان بدخیم تیرویید و فوت محمد جراحی ۱۳۹۶، سکته مغزی و فوت شاهرخ زمانی، نقاش، سکته قلبی و فوت کوروش بخشنده، کارگر، قتل با استفاده از شیاف پتاسیم در علی اکبر سعیدی سیرجانی و غفار حسینی (نویسنده و پژوهشگر)، ابتلاء اقازاده، روح الامینی، کامرانی و جوادی فر به بیماریهای عفونی در زندان …
۱۱. تصادف ساختگی و قتل همسر و مادر زندانی سیاسی پیمان (محمدرضا) عارفی در جاده اهواز تهران، تصادف ساختگی و قتل مادر زندانی سیاسی محسن قشقایی زاده در اتوبان چمران پس از خروج از ملاقات زندان اوین بدنبال صحبتهای اعتراضی به رهبر ، قتل دختر ۲۲ ساله زندانی سیاسی مجد امین آگوشی و اعلام خودکشی،
۱۲. ربودن سعید زینالی و فرشته علیزاده (فعال دانشجویی دانشگاه الزهرا و مسول برد انجمن) در تیر ماه ۱۳۸۸ و بی اطلاعی از سرنوشت انها پس از ۱۸ سال (علت گمنام بودن خانم علیزاده قتل تنها عضو و حامی، مادر ایشان بشکل سکته قلبی مدتی پس از ربودن ست). دانشجویان از مفقود شدن حداقل ۷ نفر در اعتراضات خوابگاه دانشجویان تهران خبر داده اند.
۱۳. قتل مرحوم دکتر سامی اولین وزیر بهداشت بعد از انقلاب توسط یکی از اوباش، که بااعلام بیماری روانی و خودکشی قاتل در تیمارستان مختومه شد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com