مرد شیطان صفت که دختر ۱۵ ساله را مورد تجاوز قرار می‌داد توسط پلیس دستگیر شد.
به گزارش زنان پیشاهنگ ایران به نقل ازایلنا، ۲۶ مهر ۹۶ پدری با چهره‌ای آشفته پای در دادگاه کیفری یک تهران گذاشت و ادعا کرد دختر ۱۵ ساله‌اش از سوی یکی از بستگانش مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است.
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۶پلیس آگاهی تهران به دستور قاضی شعبه سوم دادگاه کیفری یک تهران برای دستگیری عامل این اقدام شیطانی وارد عمل شدند.
پدر این دختر نوجوان به ماموران گفت: ۲ روز قبل دخترم به سراغم آمد و ادعا کردکه « داور» ۴۱ ساله که شوهر عمه‌اش است یک سال است که او را مورد آزار و اذیت قرار داده است که با حضور در اداره پلیس درخواست دستگیری داماد خانواده‌مان را دارم.
کارآگاهان در این مرحله دختر ۱۵ساله را هدف تحقیق قرار دادند و وی گفت: شوهر عمه‌ام با ما در یک ساختمان زندگی می‌کند و مدتی به صورت تلفنی با من صحبت می‌کرد و ابراز علاقه نشان می‌داد و می‌گفت که از من خوشش می‌آید، تا اینکه مرا به زور مورد آزار و اذیت قرار داد.
دختر نوجوان ادامه داد: پس از یکسال که او با تهدیدهایش مرا مورد آزار و اذیت قرار می‌داد خسته شدم و تصمیم گرفتم با درمیان گذاشتن این موضوع با خانواده‌ام از دست شوهر عمه‌ام رهایی پیدا کنم و او نیز به سزای اعمالش برسد.
در این مرحله تیمی از ماموران اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح امروز با حضور در خانه متهم در منطقه کیانشهر موفق به دستگیری وی شدند.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران، گفت: متهم در همان تحقیقات اولیه به آزار و اذیت جنسی دختر ۱۵ ساله اعتراف کرده و تحقیقات از وی جهت تکمیلی پرونده در مراحل اولیه و مقدماتی قرار دارد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)