Image may contain: people sitting

مدرسه ابتدایی پارسن استریت در بریستول #انگلستان بخاطر تلاش برای ایجاد برابری برای دانش‌آموزان #ال‌جی‌بی‌تی از سوی سازمان « Educate and Celebrate» ستایش شده است.

#معلم ارشد مدرسه می‌گوید دانش‌آموزان باید در فضایی با #فرهنگ پذیرش رشد کنند.

مسئولان این مدرسه یونیفورم آزاد است و #بی‌جنسیت دانسته می‌شود. دستشویی‌های مدرسه بی‌جنسیت هستند، درست مثل دستشویی داخل خانه‌ها و کتاب‌هایی با پیام پذیرش تفاوت‌ها در کتابخانه آورده شده‌اند.

در این مدرسه پسرها می‌توانند دامن بپوشند، و به اعتقاد مسئولان #مدرسه این نگرش تحمیل نوع تفکر به دانش‌آموزان نیست. بلکه به گفته آن‌ها این خط مشی به آن‌ها یاد می‌دهد که «باید هر جا تبعیضی مشاهده کردند آن را به چالش بکشند».

هدف سازمان « Educate and Celebrate» از میان بردن #سکسیسم (جنسیت‌زدگی)،#هموفوبیا و #ترنس‌فوبیا، و مبارزه با دیدگاه‌های کلیشه‌ای از #جنسیت است.

به گفته مسئولان این مدرسه مخالفت‌های اندکی که در میان والدین #دانش‌آموزان وجود داشته است از طریق «همراه کردن آن‌ها تا حد ممکن» به نحوی که بدانند چه فعالیت‌هایی انجام می‌شود و چرا، به حداقل رسیده است و هیچ یک فرزند خود را از مدرسه خارج نکرد‌ه‌اند.

منبع: https://goo.gl/zw8Tc4

#شش‌رنگ در شبکه‌های اجتماعی:
🏳️‍🌈 t.me/Iran6Rang
🏳️‍🌈 facebook.com/6rang.Iran
🏳️‍🌈 instagram.com/6rangiran
🏳️‍🌈 youtube.com/user/6rangIran
🏳️‍🌈 tribunezamaneh.com/archives/author/6rang-org‍

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com