عضو زن شورای شهر مشهد

 

عضو زن شورای شهر مشهد گفت: نمی‌دانم چرا باید برخی با نگاهی سلیقه‌ای و کاملا جنسیتی به اعمال نظرات خود بپردازند.

شهناز رمارم در گفت‌و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص عدم دعوت از وی و بتول گندمی، دو عضو زن شورای شهر مشهد برای دیدار افتتاحیه ورزشگاه امام رضا (ع) اظهار کرد: نمی‌دانم با چه دلیل و توجیهی آقایان اقدام به چنین رفتاری کرده‌اند. درحالیکه هیچ منعی برای حضور بانوان در قسمت جایگاه ویژه وجود نداشت اما تنها ۱۳ کارت دعوت برای اعضای شورای ۱۵ نفره شهر مشهد ارسال شد.

وی افزود: مشکل اصلی ما همین تصمیم‌گیری‌های سلیقه‌ای و فراقانونی است. در گذشته مگر زنان مختلف دارای سمت مثل طیبه سیاوشی، در ورزشگاه حضور نیافته‌اند؟ این رفتار آقایان مصداق بارز بی‌توجهی به رای ۲۵۰ هزار شهروند مشهدی است. سوال من این است که با حضور دو عضو زن شورای شهر در قسمت VIP ورزشگاه امام رضا (ع) چه ناهنجاری به وجود می‌آید؟

منتخب مردم مشهد در شورای شهر خاطرنشان کرد: هنوز نتوانسته‌ام چنین رفتاری را درک کنم. چرا نباید نفر دوم و سوم انتخابات شورای شهر مشهد به ورزشگاه بیایند؟ در این موضوع باز هم تاکید می‌کنم که بی‌توجهی به خواست مردم است.

رمارم تاکید کرد: کسانیکه با نگاهی جنسیتی به تمامی مسائل می‌نگرند، بد نیست بدانند که امام رضا (ع) همواره در تمامی مراحل زندگی زنان را به حضور در مسائل مختلف اجتماعی دعوت می‌کرده‌ است.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)